Menu
o klubie
zarząd
newsy
kronika sportowa
kadra trenerska
zawodnicy
galeria foto
galeria video
kontakt
wolna amerykanka
kronika sportowa

 Czerwiec 2018

 

Mistrzostwa USA - Fort Lauderdale (USA) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów stylu shotokan, 1 m. kumite seniorów wagi ciężkiej, tytuł Grand Champion Kata

Natalia Leśniak - 2 m. kumite seniorek wagi lekkiej

 

Mistrzostwa Świata - Dundee (Szkocja) WUKF

 

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 7 lat zielone-niebieskie pasy, 1 m. kumite chłopców 7 lat

Paweł Juraszek - 1 m. kata chłopców 12 lat zielone-niebieskie pasy

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek

Michał Brysik - 1 m. kumite mini kadetów -55 kg

Karol Wojdyła - 2 m. kumite chłopców 9 lat, 4 m. kata chłopców 9 lat zielone-niebieskie pasy

Paweł Bombolewski - 2 m. kumite seniorów -70 kg

Maciej Waryński - 2 m. kumite mini kadetów -45 kg, udział w kata mini kadetów stylu shotokan

Zuzanna Leśnik - 3 m. kumite dziewcząt 11 lat -150 cm

Drużyna Reprezentacji Polski (P. Juraszek, M. Waryński, Jakub Piotrowski) - 3 m. kata drużynowe mini kadetów

Drużyna Reprezentacji Polski (P. Juraszek, M. Waryński, M. Brysik, J. Piotrowski) - 3 m. kumite drużynowe rotation mini kadetów

Małgorzata Czuba - udział w kata dziewcząt 12 lat zielone-niebieskie pasy, udział w kumite dziewcząt 12 lat -155 cm

Drużyna Reprezentacji Polski (Z. Leśnik, M. Czuba, Gabriela Lewandowska z Kiritsu Górsk) - udział w kumite drużynowym rotation dziewcząt 11-12 lat

 

 

Maj 2018

 

Turniej Słonecznych Wojowników - Szczecin WUKF

 

Jan Kozłowski - 1 m. kumite dzieci

Bartłomiej Kruszelnicki - 1 m. kumite dzieci

Konrad Klicki - 1 m. kumite dzieci

Dawid Zając - 1 m. kumite dzieci

Maciej Mościcki - 1 m. kumite dzieci

Daniel Urbański - 1 m. kumite dzieci

Juliusz Łukaszewicz - 1 m. kumite dzieci

Antonina Wierzbicka - 1 m. kumite dzieci

Ludwik Kozłowski - 2 m. kumite dzieci

Halina Ślipek - 2 m. kumite dzieci

Patryk Kudyba - 2 m. kumite dzieci

Kornel Gawarecki - 2 m. kumite dzieci

Maciej Bartoszek - 2 m. kumite dzieci

Wiktor Wąsowski - 2 m. kumite dzieci

Maciej Sierociński - 2 m. kumite dzieci

Miłosz Żurakowski - 2 m. kumite dzieci

Jan Kryj - 3 m. kumite dzieci

Jakub Stelmaszyk - 3 m. kumite dzieci

Szymon Purczyński - 3 m. kumite dzieci

Wiktor Owczarek - 3 m. kumite dzieci

Natalia Macios - 3 m. kumite dzieci

Krystian Buczkowski - 3 m. kumite dzieci

Dawid Richter - 3 m. kumite dzieci

Feliks Daleszyński - 3 m. kumite dzieci

Pola Wierzbicka - 3 m. kumite dzieci

Leon Kołodziejczak - 3 m. kumite dzieci

 

Baltic Cup - Szczecin WUKF

 

Karol Wojdyła - 1 m. kata dzieci rocznik 2010-2007, 1 m. kumite dzieci rocznik 2011-2007, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Maciej Waryński - 1 m. kata dzieci rocznik 2006-2001, 1 m. kumite dzieci rocznik 2006-2001, tytuł Najlepszego Technika Turnieju

Brunon Giers - 1 m. kata dzieci rocznik 2013-2011

Patrycja Staszek - 2 m. kata dzieci rocznik 2010-2007, 2 m. kumite dzieci rocznik 2011-2007, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Jakub Piotrowski - 2 m. kata dzieci rocznik 2006-2001, 2 m. kumite dzieci rocznik 2006-2001

Michalina Żuk - 2 m. kata dzieci rocznik 2013-2011

Małgorzata Żuk - 3 m. kata dzieci rocznik 2010-2007

Małgorzata Czuba - 3 m. kata dzieci rocznik 2006-2001

Dominik Piotrowski - 3 m. kumite dzieci rocznik 2011-2007

Zuzanna Mioduska - 3 m. kumite dzieci rocznik 2006-2001

 

Polish Open - Szczecin WUKF

 

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Paweł Juraszek - 1 m. kata chłopców 11-12 lat, 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 13-14 lat, 2 m. kata chłopców 13-14 lat

Drużyna Bushikanu (N. Leśniak, Wioleta Cichoń, Małgorzata Cichocka) - 1 m. kumite drużynowe seniorek, 1 m. kumite drużynowe rotation seniorek

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, P. Juraszek, Michał Brysik, Jakub Piotrowski) - 1 m. kumite drużynowe chłopców 11-14 lat

Brunon Giers - 2 m. kata chłopców 8 lat i młodsi

Wiktor Wąsowski - 2 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Jakub Mikołajewski - 2 m. kumite chłopców 7-8 lat

Małgorzata Żuk - 2 m. kumite dziewcząt 9-10 lat

Michał Brysik - 2 m. kumite chłopców 13-14 lat

Weronika Kapler - 2 m. kumite juniorek

Wioleta Cichoń - 2 m. kumite seniorek

Drużyna Bushikanu (B. Giers, Dawid Błaszczak, Jakub Skrzypek) - 2 m. kata drużynowe dzieci 10 lat i młodsze

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, M. Waryński, J. Piotrowski) - 2 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży 11-17 lat

Drużyna Bushikanu (B. Giers, D. Błaszczak, Kacper Ruszewski) - 2 m. kumite drużynowe chłopców 10 lat i młodsi

Jakub Szoplik - 3 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Małgorzata Cichocka - 3 m. kumite juniorek

Izabella Wochnik - 3 m. kumite seniorek

Drużyna Bushikanu (I. Wochnik, W. Kapler, Justyna Pęcak z Kiritsu Górsk) - 3 m. kumite drużynowe seniorek

Drużyna Bushikanu (Małgorzata Czuba, Zuzanna Leśnik, Zuzanna Mioduska) - 3 m. kumite drużynowe dziewcząt 11-14 lat

 

Bushikan Szczecin zdobył 1 miejsce w generalnej klasyfikacji klubowej

 

British Open - Londyn (Anglia) WUKF

 

Małgorzata Czuba - 1 m. kata dziewcząt 10-13 lat białe-pomarańczowe pasy, 1 m. kumite dziewcząt 12-14 lat białe-niebieskie pasy
Brunon Giers - 1 m. kata dzieci 9 lat i młodsze białe-pomarańczowe pasy
Paweł Juraszek - 1 m. kata chłopców 10-13 lat zielone-niebieskie pasy

Paweł Bombolewski - 2 m. kumite seniorów

Zuzanna Leśnik - 3 m. kata dziewcząt 10-13 lat białe-pomarańczowe pasy, 3 m. kumite dziewcząt 9-11 lat białe-niebieskie pasy

Jakub Piotrowski - 3 m. kata chłopców 10-13 lat zielone-niebieskie pasy
Natalia Leśniak - 3 m. kumite seniorek
Maciej Waryński - 3 m. kumite chłopców 12-14 lat niebieskie-czarne pasy
Drużyna Bushikanu (M. Waryński, P. Juraszek, Michał Brysik, J. Piotrowski) - 3 m. kumite drużynowe chłopców 10-14 lat

 

 

Kwiecień 2018

 

Mistrzostwa Polski - Uniejów UWK

 

Maciej Waryński - 1 m. kata mini kadetów, 1 m. kumite mini kadetów, tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw

Patrycja Staszek - 1 m. kumite dziewcząt 10 lat i młodsze, 2 m. kata dziewcząt 10 lat i młodsze

Brunon Giers - 1 m. kumite chłopców 6-8 lat, 2 m. kata chłopców 10 lat i młodsi

Tomasz Wachowicz - 1 m. kata seniorów, 3 m. kumite seniorów

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców 10 lat i młodsi, 3 m. kumite chłopców 9-10 lat

Natalia Leśniak -  1 m. kumite seniorek -55 kg

Wiktoria Kamińska - 1 m. kata mini kadetek zielone pasy wzwyż

Kacper Ruszewski - 1 m. kumite chłopców 9-10 lat

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, Paweł Juraszek, Jakub Piotrowski) - 1 m. kata drużynowe chłopców 14 lat i młodsi
Drużyna Bushikanu (K. Wojdyła, K. Ruszewski, B. Giers) - 1 m. kumite drużynowe rotation chłopców 11 lat i młodsi

Paweł Juraszek - 2 m. kata mini kadetów, 3 m. kumite mini kadetów
Małgorzata Czuba - 2 m. kumite mini kadetek

Michał Brysik - 2 m. kumite mini kadetów

Drużyna Bushikanu (B. Giers, K. Wojdyła, Jakub Skrzypek) - 2 m. kata drużynowe chłopców 14 lat i młodsi
Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, Zuzanna Leśnik, M. Czuba) - 2 m. kata drużynowe dziewcząt 14 lat i młodsze
Drużyna Bushikanu (N. Leśniak, Izabella Wochnik, Weronika Kapler) - 2 m. kumite drużynowe seniorek

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, Z. Leśnik, M. Czuba, Zuzanna Mioduska) - 2 m. kumite drużynowe rotation dziewcząt 12 lat i młodsze

Weronika Kapler - 3 m. kata juniorek, 3 m. kumite juniorek, 3 m. kumite seniorek -55 kg

Izabella Wochnik - 3 m. kumite seniorek +55 kg, 3 m. kumite Karate Kontaktowego

Jakub Piotrowski - 3 m. kumite chłopców 11-12 lat

Jakub Skrzypek - 3 m. kata chłopców 10 lat i młodsi
Zuzanna Leśnik - 3 m. kumite mini kadetek
Jakub Mikołajewski - 3 m. kumite chłopców 6-8 lat

 

Mistrzostwa Włoch - Treviglio (Włochy) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kumite seniorów -70 kg, 3 m. kata seniorów stylu shotokan

Karol Wojdyła - 3 m. kata chłopców 9-10 lat pomarańczowe-zielone pasy, 3 m. kumite chłopców 9-10 lat

 

Marzec 2018

 

Czech Open - Karlove Vary (Czechy) WUKF

 

Małgorzata Czuba - 1 m. kata dziewcząt 11-12 lat białe-pomarańczowe pasy, 1 m. kumite dziewcząt 11-12 lat białe-pomarańczowe pasy +150 cm

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów, 2 m. kumite seniorów

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy, 3 m. kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Zuzanna Mioduska - 2 m. kumite dziewcząt 11-12 lat białe-pomarańczowe pasy +150 cm

Natalia Leśniak - 3 m. kumite seniorek

Michał Brysik - 3 m. kumite chłopców 11-12 lat zielone pasy wzwyż + 150 cm

 

Mistrzostwa Gwiazd Karate - Warszawa IKA

 

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 12-13 lat, 2 m. kata wszechstylowe chłopców 12-13 lat
Karol Wojdyła - 1 m. kumite chłopców 8-9 lat, 2 m. kata wszechstylowe chłopców 8-9 lat
Paweł Bombolewski - 1 m. kata wszechstylowe seniorów
Zuzanna Mioduska - 1 m. kumite dziewcząt 10-11 lat
Jakub Piotrowski - 2 m. kumite chłopców 10-11 lat, 3 m. kata wszechstylowe chłopców 10-11 lat
Wiktoria Kamińska - 2 m. kata wszechstylowe dziewcząt 12-13 lat
Michał Brysik - 2 m. kumite chłopców 12-13 lat

 

Luty 2018

 

Mistrzostwa Dalekowschodnich Sztuk Walki - Bobolice UWK

 

Brunon Giers - 1 m. kata dzieci 6-10 lat, 1 m. kumite dzieci 6 lat i młodsi
Maciej Waryński - 1 m. kumite dzieci 11-13 lat, 2 m. kata dzieci 11-13 lat, tytuł Najlepszego Zawodnika Mistrzostw
Karol Wojdyła - 1. m kumite dzieci 7-10 lat, 2 m. kata dzieci 6-10 lat
Tomasz Wachowicz - 1 m. kata mężczyzn 18 lat i starsi
Wiktoria Kamińska - 1 m. kata dzieci 11-13 lat
Małgorzata Czuba - 3 m. w kumite dzieci 11-13 lat

 

Bushikan Cup - Szczecin WUKF

 

Paweł Juraszek - 1 m. kata dzieci rocznik 2007-2004, 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Karol Wojdyła - 1 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi, 2 m. kumite chłopców rocznik 2008-2006

Jakub Piotrowski - 1 m. kumite chłopców rocznik 2008-2006, 2 m. kata dzieci rocznik 2007-2004

Małgorzata Czuba - 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2008-2006, 3 m. kata dzieci rocznik 2007-2004

Dominik Piotrowski - 1 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsi

Brunon Giers - 2 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi, 2 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsi

Zuzanna Leśnik - 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2008-2006, 3 m. kata dzieci rocznik 2007-2004

Marika Lasota - 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Jakub Skrzypek - 3 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Artur Rachwalski - 3 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsi

Zuzanna Mioduska - 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2008-2006

Kacper Ruszewski - 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2006

 

Grudzień 2017

 

Europejski Puchar Mistrzów - Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów, 1 m. kumite seniorów

Natalia Leśniak - 2 m. kumite seniorek

 

Listopad 2017

 

Mistrzostwa Świata - Montecatini Terme (Włochy) UWK

 

Małgorzata Cichocka - 1 m. kumite juniorek (Karate Generalne), 2 m. kata młodzieżowczyń (Karate Tradycyjne), 2 m. kumite seniorek (Karate Generalne)

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Amaury Charlier, Iwo Licznerski) - 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Amaury Charlier, Marcin Gawlik) - 1 m. kumite drużynowe seniorów (Karate Generalne)

Paweł Bombolewski - 2 m. kumite seniorów -70 kg (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Małgorzata Cichocka, Weronika Kapler, Daria Węcławiak, Weronika Miadiełko) - 2 m. kata drużynowe juniorek (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Małgorzata Cichocka, Weronika Miadiełko, Maja Gondek, Justyna Pęcak) - 2 m. kumite drużynowe juniorek (Karate Generalne), 2 m. kumite drużynowe rotation juniorek (Karate Generalne)

Adrian Fułek - 3 m. kumite seniorów +70 kg (Karate Generalne)

Weronika Miadiełko - 3 m. kumite kadetek (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Małgorzata Cichocka, Julia Krokosz, Patrycja Kowalczyk, Marta Czechowicz) - 3 m. kata drużynowe juniorek (Karate Tradycyjne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Natalia Leśniak, Małgorzata Cichocka, Weronika Kapler) - 3 m. kumite drużynowe rotation seniorek (Karate Generalne)

 

Andrzejkowy Turniej Karate - Szczecin WUKO

 

Karol Wojdyła - 1 m. kata, 1 m. kumite

Małgorzata Czuba -1 m. kata, 2 m. kumite

Patrycja Staszek - 1 m. kata

Jakub Skrzypek - 2 m. kata, 2 m. kumite

Ludwik Kozłowski - 3 m. kumite

 

Turniej Nadziei - Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska - 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2004, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Paweł Juraszek - 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Patrycja Staszek - 1 m. kata dziewcząt rocznik 2008-2007, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2008-2007

Wiktor Konopka - 1 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007, 2 m. kata chłopców rocznik 2008-2007

Brunon Giers - 1 m. kata dzieci rocznik 2009 i młodsi, 3 m. kumite chłopców rocznik 2010 i młodsi, tytuł Nadziei Karate WUKF

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Dominik Piotrowski - 1 m. kumite chłopców rocznik 2010 i młodsi

Szymon Tyrakowski - 1. kumite chłopców rocznik 2009

Małgorzata Cichocka - 1 m. kumite kadetek

Dawid Wahn - 1 m. kumite kadetów

Drużyna Bushikanu (Jakub Piotrowski, P. Juraszek, Michał Brysik) - 1 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2008-2004

Jakub Piotrowski - 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Jakub Mikołajewski - 2 m. kumite chłopców rocznik 2010 i młodsi

Dawid Smolarski - 2 m. kumite chłopców rocznik 2009

Maciej Rogowski - 2 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, P. Juraszek, J. Piotrowski) - 2 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży open

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, Zuzanna Leśnik, P. Staszek) - 2 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2008-2004

Michał Brysik - 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Zuzanna Leśnik - 3 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005

Jakub Skrzypek - 3 m. kata chłopców rocznik 2008-2007

Małgorzata Żuk - 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2008-2007

Zuzanna Mioduska - 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2004

Drużyna Bushikanu (B. Giers, K. Wojdyła, W. Konopka) - 3 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży open

Drużyna Bushikanu (K. Wojdyła, W. Konopka, Z. Mioduska) - 3 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2008-2004

 

Październik 2017

 

Puchar Polski - Łęczyca NSKF

 

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców 8-9 lat zielone pasy wzwyż, 1 m. kumite chłopców 8-9 lat

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 7 lat i młodsi, 2 m. kumite chłopców 8-9 lat

Michał Brysik - 1 m. kumite chłopców 12-13 lat, 3 m. kata chłopców 12-13 lat

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek, 3 m. kumite drużynowe seniorek (wraz z zawodniczkami Kiritsu Górsk)

Weronika Kapler - 1 m. kata seniorek

Patrycja Staszek - 1 m. kata dziewcząt 8-9 lat

Małgorzata Czuba - 1 m. kata dziewcząt 10-11 lat

Drużyna Bushikanu (B. Giers, K. Wojdyła, Jakub Piotrowski) - 2 m. kata drużynowe chłopców

Zuzanna Mioduska - 3 m. kata dziewcząt 10-11 lat, 3 m. kumite dziewcząt 10-11 lat

 

Ensival Cup - Verviers (Belgia) WUKF

 

Maciej Waryński - 1 m. kata chłopców 11-12 lat, 1 m. kumite chłopców 11-12 lat

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek shobu ippon, 3 m. kumite seniorek shobu sanbon

Paweł Bombolewski - 1 m. kumite seniorów

Wiktoria Kamińska - 1 m. kumite dziewcząt 11-12 lat

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, M. Waryński, P. Juraszek, K. Wojdyła) - 1 m. kata drużynowe dzieci 15 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Adrian Fułek, Amaury Charlier, Benjamin Tillmann) - 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Paweł Juraszek - 2 m. kata chłopców 11-12 lat, 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Brunon Giers - 2 m. kata chłopców 6-8 lat

Karol Wojdyła - 2 m. kata chłopców 9-10 lat, 3 m. kumite chłopców 9-10 lat

 

BASK Open - Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów, 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów (wraz z zawodnikami Scottish Karate Alliance), 3 m. kumite seniorów

Natalia Leśniak - 1 m. kumite seniorek

 

Wrzesień 2017

 

Gala Sportów Walki - Kobylnica UWK

 

Małgorzata Cichocka - 1 m. kata dziewcząt 14-17 lat, 1 m. kumite dziewcząt 14-17 lat, 2 m. kata kobiet +18 lat, 2 m. kumite kobiet +18 lat

Weronika Kapler - 1 m. kata kobiet +18 lat

Wiktoria Kamińska - 1 m. kata dziewcząt 11-13 lat, 2 m. kumite dziewcząt 11-13 lat

Krzysztof Bąbolewski - 1 m. kumite mężczyzn +18 lat, 2 m. kata mężczyzn +18 lat

Zuzanna Leśnik - 3 m. kata dziewcząt 11-13 lat

 

Mistrzostwa Czech - Praga (Czechy) WUKF

 

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 11-12 lat -150 cm

Paweł Juraszek - 2 m. kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy, 2 m. kumite chłopców 11-12 lat -150 cm

Paweł Bombolewski - 3 m. kata seniorów Shotokan

Brunon Giers - 3 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, M. Waryński, Jakub Piotrowski) - 3 m. kata drużynowe chłopców 13 lat i młodsi

Karol Wojdyła - 4 m. kata chłopców 9-10 lat

 

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii - Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów, 1 m. kumite seniorów

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 6 lat i młodsi, 1 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców 9 lat, 2 m. kumite chłopców 9 lat

Zuzanna Leśnik - 1 m. kumite dziewcząt 9-11 lat, 2 m. kata dziewcząt 9-11 lat

Maciej Waryński - 3 m. kumite chłopców 12-14 lat, 5 m. kata chłopców 12 lat

Weronika Kapler - 5 m. kata seniorek

Jakub Piotrowski - 5 m. kumite chłopców 10-11 lat

 

 Lipiec 2017

 

Baltic Cup - Szczecin WUKF

 

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kata dzieci rocznik 2006-2003, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Paweł Juraszek - 1 m. kata dzieci rocznik 2006-2003, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002, 2 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003

Brunon Giers - 1 m. kata dzieci rocznik 2012-2007, 1 m. kumite dzieci rocznik 2012-2010

Patrycja Staszek - 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2009-2007, 3 m. kata dzieci rocznik 2012-2007, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Rafał Aftewicz - 1 m. kumite chłopców rocznik 2009-2007

Zuzanna Mioduska - 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2003

Jakub Nuszkiewicz - 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Karol Wojdyła - 2 m. kata dzieci rocznik 2012-2007, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Jakub Piotrowski - 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Oskar Patek - 2 m. kumite dzieci rocznik 2012-2010

Franciszek Tyrakowski - 2 m. kumite chłopców rocznik 2009-2007

Łucja Kołbyk - 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2009-2007

Marika Lasota - 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2003

Zuzanna Leśnik - 3 m. kata dzieci rocznik 2006-2003, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2003

Mikołaj Rumiński - 3 m. kumite chłopców rocznik 2009-2007

Nela Kołbyk - 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2009-2007

 

Czerwiec 2017

 

Turniej Słonecznych Wojowników - Szczecin WUKF

 

Stanisław Gowin - 1 m. kata dzieci

Franciszek Sibera - 1 m. kumite dzieci

Jędrzej Szewłoga - 1 m. kumite dzieci

Fabian Żyngiel - 1 m. kumite dzieci

Magdalena Żądło - 1 m. kumite dzieci

Oliwia Banasiak - 1 m. kumite dzieci

Jakub Piotrowski - 1 m. kumite dzieci

Małgorzata Żuk - 2 m. kumite dzieci

Artur Kijewski - 2 m. kumite dzieci

Bartłomiej Kruszelnicki - 2 m. kumite dzieci

Maciej Mościcki - 2 m. kumite dzieci

Patryk Kudyba - 2 m. kumite dzieci

Rafał Aftewicz - 2 m. kumite dzieci

Michał Szeszko - 3 m. kumite dzieci

Halina Ślipek - 3 m. kumite dzieci

Maciej Korgól - 3 m. kumite dzieci

Przemysław Kaśnicki - 3 m. kumite dzieci

Konrad Klicki - 3 m. kumite dzieci

Bartosz Chmielewski - 1 m. kihon dzieci

Franciszek Pilarski - 2 m. kihon dzieci

Hubert Żukowski - 3 m. kihon dzieci

 

Puchar Lata - Szczecin WUKO

 

Zuzanna Leśnik - 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 białe-żółte pasy, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005

Brunon Giers - 1 m. kata dzieci rocznik 2010 i młodsi żółte pasy wzwyż, 1 m. kumite dzieci rocznik 2010 i młodsi

Maciej Waryński - 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Zuzanna Mioduska - 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 pomarańczowe pasy wzwyż, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005

Maciej Rogowski - 1 m. kumite dzieci rocznik 2008-2007, 2 m. kata chłopców rocznik 2008-2007 żółte pasy

Michał Brysik - 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005, 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005

Oskar Patek - 2 m. kumite dzieci rocznik 2010 i młodsi

Patrycja Staszek - 3 m. kata dziewcząt rocznik 2008-2007 żółte pasy wzwyż, 3 m. kumite dzieci rocznik 2008-2007

Marika Lasota - 3 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 pomarańczowe pasy wzwyż, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005

Zuzanna Gowin - 3 m. kumite dzieci rocznik 2010 i młodsi

Stanisław Gowin - 3 m. kumite dzieci rocznik 2010 i młodsi

Mikołaj Rumiński - 3 m. kumite dzieci rocznik 2008-2007

Jakub Piotrowski - 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

 

Black Belt Cup - Werona (Włochy) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kumite seniorów, 1 m. kumite drużynowe seniorów (wraz z zawodnikami Hayashi Activ Floresti), 2 m. kata seniorów stylu shotokan, 3 m. kata seniorów wszystkich stylów

 

Maj 2017

 

Polish Open - Szczecin WUKF

 

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 8 lat i młodsi, 1 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 11-12 lat, 3 m. kata chłopców 11-12 lat, nagroda Komisji Mistrzów

Jakub Piotrowski - 1 m. kumite chłopców 9-10 lat

Jakub Nuszkiewicz - 1 m. kumite chłopców 13-14 lat

Wioleta Cichoń - 1 m. kumite seniorek shobu ippon

Drużyna Bushikanu (J. Nuszkiewicz, Radosław Miadiełko, Jakub Powierski, Dominik Jagiełło) - 1 m. kumite drużynowe chłopców 11-14 lat

Małgorzata Cichocka - 2 m. kata kadetek, 3 m. kumite kadetek

Weronika Kapler - 2 m. kata juniorek, 3 m. kumite juniorek

Radosław Miadiełko - 2 m. kumite chłopców 13-14 lat, 3 m. kata chłopców 13-14 lat

Jakub Mikołajewski - 2 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Paweł Juraszek - 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Agnieszka Żaczyk - 2 m. kumite seniorek shobu sanbon

Adrian Fułek - 2 m. kumite seniorów shobu ippon

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, M. Waryński, Jakub Opłotny) - 2 m. kata drużynowe chłopców 11-17 lat, 2 m. kumite drużynowe chłopców 11-14 lat

Drużyna Bushikanu (W. Cichoń, A. Żaczyk, W. Kapler) - 2 m. kumite drużynowe rotation seniorek, 3 m. kumite druzynowe seniorek

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Kamila Matuszak oraz Justyna Pęcak z Kiritsu Górsk) - 2 m. kumite drużynowe kadetek

Drużyna Bushikanu (Tomasz Wachowicz, A. Fułek, Dawid Wahn) - 2 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Karol Wojdyła - 3 m. kata chłopców 8 lat i młodsi

Elena Milani - 3 m. kata kadetek

Tomasz Wachowicz - 3 m. kumite shobu ippon seniorów

Drużyna Bushikanu (J. Piotrowski, Wiktor Konopka, K. Wojdyła) - 3 m. kumite drużynowe chłopców 10 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (Wiktoria Kamińska, Zuzanna Leśnik, Zuzanna Mioduska, Marika Lasota) - 3 m. kumite drużynowe dziewcząt 11-14 lat

 

Kwiecień 2017

 

British Open - Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kumite seniorów, 2 m. kata seniorów

 

Mistrzostwa Polski - Brodnica UWK/NSKF

 

Maciej Waryński - 1 m. kata chłopców rocznik 2005, 1 m. kumite chłopców 11-12 lat

Wiktor Konopka - 1 m. kata chłopców 9-10 lat białe-żółte pasy, 1 m. kumite chłopców 9-10 lat

Małgorzata Cichocka - 1 m. kumite juniorek (Karate Generalne), 2 m. kata seniorek (Karate Generalne), 2 m. kata juniorek (Karate Tradycyjne), 3 m. kumite juniorek (Karate Tradycyjne)

Tomasz Wachowicz - 1 m. kata seniorów, 2 m. kumite seniorów

Weronika Miadiełko - 1 m. kata kadetek, 2 m. kumite juniorek

Zuzanna Leśnik - 1 m. kumite dziewcząt 11-14 lat, 2 m. kata dziewcząt 11-14 lat

Radosław Miadiełko - 1 m. kata kadetów, 3 m. kumite kadetów

Wiktoria Kamińska - 1 m. kata dziewcząt 11-14 lat

Jakub Piotrowski - 1 m. kata chłopców rocznik 2006

Krzysztof Bąbolewski - 1 m. kumite juniorów

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, Paweł Juraszek, Jakub Opłotny, Michał Brysik) - 1 m. kumite drużynowe, 1 m. kumite drużynowe rotation

Drużyna Bushikanu (Karol Wojdyła, W. Konopka, Brunon Giers) - 1 m. kata drużynowe chłopców do 10 lat

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, Paweł Juraszek, Jakub Opłotny) - 1 m. kata drużynowe chłopców 11 lat wzwyż

Drużyna Bushikanu (T. Wachowicz, Przemysław Bieżuński, K. Bąbolewski, Dawid Wahn) - 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Brunon Giers - 2 m. kata dzieci 6-8 lat żółte pasy wzwyż, 2 m. kumite chłopców 6-8 lat

Paweł Juraszek - 2 m. kata chłopców rocznik 2005, 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Karol Wojdyła - 2 m. kata chłopców 9-10 lat pomarańczowe pasy wzwyż

Dawid Wahn - 2 m. kumite juniorów

Drużyna Bushikanu (W. Konopka, K. Wojdyła, Igor Budziński) - 2 m. kumite drużynowe, 2 m. kumite drużynowe rotation

Drużyna Bushikanu (T. Wachowicz, Przemysław Bieżuński, D. Wahn, Marcin Gawlik z Spartans Słupsk) - 2 m. kumite drużynowe seniorów (Karate Tradycyjne)

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka oraz Sandra Grybisz i Aleksandra Klimkowska z Spartans Słupsk) - 2 m. kumite drużynowe juniorek (Karate Tradycyjne)

Jakub Opłotny - 3 m. kata chłopców rocznik 2005

Michał Brysik - 3 m. kumite chłopców 11-12 lat

Przemysław Bieżuński - 3 m. kumite seniorów

 

Mistrzostwa Europy - Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 12 lat -155 cm, 5 m. kata chłopców 12 lat brązowe-czarne pasy

Małgorzata Cichocka - 1 m. kumite kadetek

Drużyna Reprezentacji Polski (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Justyna Pęcak) - 1 m. kumite drużynowe rotation kadetek, udział w kumite drużynowym kadetek

Drużyna Reprezentacji Polski (Paweł Bombolewski, Massimo Reale, Pierre Dubois, Iwo Licznerski) - 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów, 3 m. kumite drużynowe seniorów

Zuzanna Leśnik - 2 m. kumite dziewcząt 10 lat -145 cm, udział w kata dziewcząt 10 lat białe-pomarańczowe pasy

Paweł Bombolewski - 2 m. kumite seniorów -70 kg

Karol Wojdyła - 3 m. kata chłopców 8 lat białe-pomarańczowe pasy, udział w kumite chłopców 8 lat

Weronika Miadiełko - 3 m. kumite kadetek, udział w kata kadetek stylu shotokan

Michał Brysik - 3 m. kumite chłopców 11 lat +150 cm

Jakub Piotrowski - 3 m. kumite chłopców 10 lat +145 cm

Drużyna Reprezentacji Polski (M. Waryński, M. Brysik, Paweł Juraszek, Jakub Opłotny) - 3 m. kumite drużynowe rotation chłopców 11-12 lat

Jakub Opłotny - 5 m. kumite chłopców 12 lat +155 cm, udział w kata chłopców 12 lat zielone-niebieskie pasy

Paweł Juraszek - udział w kata chłopców 11 lat zielone-niebieskie pasy

Wiktoria Kamińska - udział w kata dziewcząt 11 lat zielone-niebieskie pasy

Radosław Miadiełko - udział w kata mini-kadetów stylu shotokan zielone-czarne pasy

Wiktor Konopka - udział w kumite chłopców 9 lat

Drużyna Reprezentacji Polski (P. Juraszek, M. Waryński, J. Opłotny) - udział w kata drużynowym chłopców 11-12 lat

Drużyna Reprezentacji Polski (W. Konopka, K. Wojdyła, A. Tkaczyk) - udział w kumite drużynowym rotation chłopców 10 lat i młodsi

 

Marzec 2017

 

Malta Open - Cottonera (Malta) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów

 

Czech Open - Sokolov (Czechy) WUKF

 

Paweł Bombolewski - 1 m. kata seniorów stylu shotokan, 1 m. kumite seniorów open, 2 m. kata seniorów wszystkich stylów

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy, 3 m. kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Michał Brysik - 1 m. kumite chłopców 11-12 lat białe-pomarańczowe pasy

Drużyna Bushikanu (K. Wojdyła, Wiktor Konopka, Adam Tkaczyk z Kiritsu Górsk) - 1 m. kata drużynowe dzieci 10 lat i młodsze

Drużyna Bushikanu (Maciej Waryński, Paweł Juraszek, M. Brysik, Jakub Piotrowski) - 1 m. kumite drużynowe chłopców 11-12 lat

Radosław Miadiełko - 2 m. kata mini-kadetów stylu shotokan niebieskie-czarne pasy, 2 m. kata mini-kadetów wszystkich stylów niebieskie-czarne pasy

Weronika Miadiełko - 2 m. kumite kadetek shobu ippon, 2 m. kumite kadetek shobu sanbon

Wiktor Konopka - 2 m. kumite chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy, 3 m. kata chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Waryński - 2 m. kata chłopców 11-12 lat brązowe-czarne pasy

Drużyna Bushikanu (Małgorzata Cichocka, W. Miadiełko, Justyna Pęcak z Kiritsu Górsk) - 2 m. kumite drużynowe kadetek

Drużyna Bushikanu (W. Konopka, Jakub Piotrowski, K. Wojdyła, Jakub Słowiński z Kiritsu Górsk) - 2 m. kumite drużynowe chłopców 10 lat i młodsi

Paweł Juraszek - 3 m. kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy, 3 m. kumite chłopców 11-12 lat zielone pasy wzwyż

Małgorzata Cichocka - 3 m. kata kadetek

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, P. Juraszek, K. Wojdyła) - 3 m. kata drużynowe chłopców 11-12 lat

 

 

BASK International - Londyn (Anglia) WUKF

 

Wiktor Konopka - 1 m. kata chłopców 12 lat i młodsi żółte pasy, 1 m. kumite chłopców 8-9 lat

Zuzanna Leśnik - 1 m. kata dziewcząt 12 lat i młodsze żółte pasy, 1 m. kumite dziewcząt 10-12 lat -125 cm

Małgorzata Cichocka - 1 m. kata seniorek brązowe pasy, 1 m. kumite seniorek shobu ippon

Karol Wojdyła - 1 m. kata chłopców 7-8 lat, 2 m. kumite chłopców 8-9 lat

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 10-12 lat +125 cm, 3 m. kata chłopców 15 lat i młodsi brązowe pasy

Weronika Miadiełko - 1 m. kumite seniorek shobu sanbon brązowe-czarne pasy -70 kg, 2 m. kumite seniorek shobu ippon

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, M. Cichocka) - 1 m. kata parami dziewcząt open

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Krzysztof Bąbolewski, Massimo Reale, Pierre Dubois) - 1 m. kumite drużynowe seniorów

Radosław Miadiełko - 2 m. kata chłopców 15 lat i młodsi brązowe pasy

Jakub Opłotny - 2 m. kata chłopców 12 lat i młodsi niebieskie pasy

Drużyna Bushikanu (J. Opłotny, R, Miadiełko, M. Waryński) - 2 m. kata drużynowe chłopców 15 lat i młodsi, 2 m. kata drużynowe chłopców open

Drużyna Bushikanu (R. Miadiełko, M. Waryński) - 2 m. kata parami chłopców 11-15 lat

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, J, Opłotny, Michał Brysik, Jakub Piotrowski) - 2 m. kumite drużynowe rotation chłopców 10-12 lat

Michał Brysik - 3 m. kata chłopców 12 lat i młodsi pomarańczowe-zielone pasy

Kamila Matuszak - 3 m. kata seniorek brązowe pasy

Nikodem Dąbrowski - 3 m. kumite dzieci 6-7 lat

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, W. Miadiełko, K. Matuszak) - 3 m. kata drużynowe seniorek

Drużyna Bushikanu (K. Wojdyła, W. Konopka) - 3 m. kata parami chłopców 6-10 lat

 

Klubowy Puchar Europy - Dąbrowa Górnicza WTKA/SKDUN

 

Brunon Giers - 1 m. kata chłopców 7 lat i młodsi żółte pasy wzwyż, 1 m. kumite chłopców 8 lat i młodsi

Paweł Juraszek - 2 m. kata chłopców 10-14 lat stylów shotokan i wado-ryu

Jakub Mikołajewski - 3 m. kumite chłopców 8 lat i młodsi

 

Luty 2017

 

Open de la Ville de Herstal - Herstal (Belgia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka - 1 m. kata kadetek, 2 m. kumite kadetek

Przemysław Bieżuński - 3 m. kumite seniorów shobu ippon, 3 m. kumite seniorów shobu sanbon 

 

Grudzień 2016

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dzieci rocznik 2008-2006, 1 m. kumite dzieci rocznik 2008-2006

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2001-98, 1 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2001 i starsi

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2002, 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Jakub Opłotny – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002, 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2002

Brunon Giers – 1 m. kata dzieci rocznik 2009 i młodsze

Nikodem Dąbrowski – 1 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsze

Weronika Kapler – 2 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2001-98, 2 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2001 i starsi

Dawid Błaszczak – 2 m. kata dzieci rocznik 2008-2006

Aleksander Niedzielski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsze

Wiktor Konopka – 2 m. kumite dzieci rocznik 2008-2006

Marika Lasota – 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2002, 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Karol Wojdyła – 3 m. kata dzieci rocznik 2008-2006

Artur Kijewski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsze

Jakub Mikołajewski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsze

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2008-2006

Izabela Hawrylewicz – 3 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2001 i starsi

 

Europejski Puchar Mistrzów – Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów 

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Massimo Reale, Pierre Dubois) – 3 m. kumite drużynowe rotation seniorów

 

Listopad 2016

 

Andrzejkowy Turniej Karate – Szczecin WUKO

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2006

Dawid Błaszczak – 1 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, 2 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003, 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005

Jakub Opłotny – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003
Karol Wojdyła – 1 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007, 3 m. kata chłopców rocznik 2008-2007

Weronika Kapler – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-1997
Nikodem Błaszczak – 1 m. kumite chłopców rocznik 2011 i młodsi
Nikodem Dąbrowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2010
Andrzej Snopek – 1 m. kumite chłopców rocznik 2009
Drużyna Bushikanu (Jakub Piotrowski, Karol Wojdyła, Dawid Błaszczak) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2006 i młodsze
Drużyna Bushikanu (Wiktoria Kamińska, Maciej Waryński, Jakub Opłotny) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2005-2003

Jakub Piotrowski – 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003, 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005

Jakub Skrzypek – 2 m. kata chłopców rocznik 2008-2007

Filip Wujecki – 2 m. kumite chłopców rocznik 2011 i młodsi

Konrad Klicki – 2 m. kumite chłopców rocznik 2009

Zuzanna Mioduska – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2006

Aleksander Niedzielski – 2 m. kumite chłopców rocznik 2010

Zuzanna Leśnik – 3 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2006

Marika Lasota – 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2005-2003

Feliks Daleszyński – 3 m. kumite chłopców rocznik 2011 i młodsze

Brunon Giers – 3 m. kumite chłopców rocznik 2011 i młodsze

Jan Kozłowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2009

Nikodem Lis – 3 m. kumite chłopców rocznik 2010

Maciej Rogowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Maksymilian Kabakczyjew – 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2004, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Wiktor Konopka – 1 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007, 3 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, tytuł Nadziei Karate WUKF

Weronika Miadiełko – 1 m. kata młodzieży rocznik 2001-99, 2 m. kumite kadetek

Jakub Opłotny – 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005, 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005

Karol Wojdyła – 1 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Radosław Miadiełko – 1 m. kata mini-młodzieży rocznik 2004-2002

Nikodem Dąbrowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2010 i młodsi

Jan Kozłowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2009

Jakub Nuszkiewicz – 1 m. kumite chłopców rocznik 2004-2002

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, J. Opłotny, Maciej Waryński) – 1 m. kata drużynowe open

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, M. Waryński, P. Juraszek, Michał Brysik) – 1 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2008-2004

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, R. Miadiełko, Krzysztof Bąbolewski) – 1 m. kumite drużynowe rotation młodzieży rocznik 2003-99

Patrycja Staszek – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2008-2007, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2008 i młodsze

Zuzanna Leśnik – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2004

Dawid Zając – 2 m. kata chłopców rocznik 2009 i młodsi, 3 m. kumite chłopców rocznik 2009

Dawid Błaszczak – 2 m. kata chłopców rocznik 2008-2007

Krzysztof Bąbolewski – 2 m. kata młodzieży rocznik 2001-99

Wiktor Terenowicz – 2 m. kumite chłopców rocznik 2009

Zuzanna Mioduska – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2004

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, W. Miadiełko, R. Miadiełko) – 2 m. kata drużynowe open

Drużyna Bushikanu (W. Konopka, K. Wojdyła, D. Błaszczak, Jakub Piotrowski) – 2 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2008-2004

Drużyna Bushikanu (J. Nuszkiewicz, Justyna Pęcak, Nikola Broniewska) – 2 m. kumite drużynowe rotation młodzieży rocznik 2003-99

Maciej Waryński – 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Julia Tocha – 3 m. kata dziewcząt rocznik 2008-2007

Dominik Piotrowski – 3 m. kata chłopców rocznik 2009 i młodsi

Nela Kołbyk – 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2008 i młodsze

Jakub Mikołajewski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2010 i młodsi

 

Bushikan Szczecin zdobył tytuł Najlepszego Klubu Turnieju.

 

Październik 2016

 

GBV Budo Cup – Brake (Niemcy) WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci 11 lat i młodsi, 1 m. kata dzieci 9-11 lat zielone-czarne pasy, 1 m. kumite chłopców 9-11 lat niebieskie-czarne pasy

Karol Wojdyła – 1 m. kata dzieci 8 lat i młodsi białe-pomarańczowe pasy, 2 m. kumite dzieci 8 lat i młodsze białe-zielone pasy

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dziewcząt 9-11 lat niebieskie-czarne pasy, 3 m. kata dzieci 9-11 lat zielone-czarne pasy

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, P. Juraszek, Jakub Opłotny) – 1 m. kata drużynowe dzieci 9-11 lat

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci 9-11 lat zielone-czarne pasy

 

Mistrzostwa Europy – Montichiari (Włochy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, udział w kata shotokan kadetek

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów -70 kg

Drużyna Polski (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Aleksandra Zgórecka, Justyna Pęcak) – 1 m. kumite drużynowe kadetek, 1 m. kumite drużynowe rotation kadetek

Drużyna Polski (P. Bombolewski, Łukasz Struk, Adrian Fułek, Iwo Licznerski) – 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów, udział w kumite drużynowym seniorów

Drużyna Polski (Maciej Waryński, Paweł Juraszek, Michał Brysik, Kacper Waleryszak) – 2 m. kumite drużynowe rotation chłopców 11-12 lat

Drużyna Polski (Jakub Piotrowski, Wiktor Konopka, Karol Wojdyła, Gracjan Grobelny) – 3 m. kumite drużynowe rotation chłopców 10 lat i młodsi

Krzysztof Bąbolewski – 5 m. kumite kadetów

Karol Wojdyła – 5 m. kumite chłopców 6-8 lat, 6 m. kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy

Weronika Miadiełko – udział w kata shotokan kadetek, udział w kumite kadetek

Wiktor Konopka – udział w kata chłopców 6-8 lat białe-żółte pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat

Paweł Juraszek – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy, udział w kumite chłopców 11-12 lat -150 cm

Maciej Waryński – udział w kata chłopców 11-12 lat brązowe-czarne pasy, udział w kumite chłopców 11-12 lat -150 cm

Jakub Opłotny – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Radosław Miadiełko – udział w kata shotokan mini-kadetów zielone-czarne pasy

Wiktoria Kamińska – udział w kumite dziewcząt 9-10 lat

Jakub Piotrowski – udział w kumite chłopców 9-10 lat

Michał Brysik – udział w kumite chłopców 11-12 lat +150 cm

 

BASK Open – Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów, 1 m. kumite seniorów shobu ippon

Dawid Błaszczak – 1 m. kata dzieci 7-8 lat, 4 m. kumite chłopców 8-9 lat

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 11-12 lat

Massimo Reale – 1 m. kumite weteranów, 2 m. kumite seniorów sanbon shobu

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, M. Reale, Pierre Dubois) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Pierre Dubois – 3 m. kumite seniorów sanbon shobu

 

Gala Sportów Walki – Kobylnica UWK

 

Małgorzata Cichocka - 1 m. kata seniorek, 1 m. kumite dziewcząt 14-17 lat
Karol Wojdyła - 1 m. kata dzieci 6-10 lat, 1 m. kumite chłopców 6-10 lat
Izabela Hawrylewicz - 1 m. kumite seniorek, 2 m. kata seniorek
Krzysztof Bąbolewski - 1 m. kumite chłopców 14-17 lat, 3 m. kata seniorów
Tomasz Wachowicz - 1 m. kata seniorów, tytuł Najlepszego Technika Zawodów
Inga Stępniak - 1 m. kumite dziewcząt 6-10 lat
Michał Brysik - 2 m. kata dzieci 6-10 lat
Zuzanna Leśnik - 3 m. kata dzieci 6-10 lat

 

Wrzesień 2016

 

Mistrzostwa Wielkiej Brytanii – Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów, 3 m. kata seniorów

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata seniorek

Wiktor Konopka – 2 m. kata dzieci 8-9 lat

 

Sierpień 2016

 

Mecz Bushikan Szczecin : Kiritsu Górsk : British Academy of Shotokan Karate - Ramin (Niemcy) WUKF

 

Drużyna Bushikanu (Jakub Piotrowski, Wiktor Konopka, Karol Wojdyła, Maciej Waryński, Wiktoria Kamińska, Michał Brysik) – 2 m. kumite drużynowe dzieci

 

Baltic Cup – Ramin (Niemcy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2003-99, 2 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2003-99

Maciej Waryński – 1 m. kumite dzieci rocznik 2007-2004

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2003-99

Karol Wojdyła – 2 m. kata dzieci rocznik 2011-2008

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci rocznik 2007-2004

Radosław Miadiełko – 2 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2003-99

Weronika Miadiełko – 3 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2003-99, 3 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2003-99

Wiktor Konopka – 3 m. kata dzieci rocznik 2011-2008, 3 m. kumite dzieci rocznik 2011-2008

 

Lipiec 2016

 

Mistrzostwa USA – Fort Lauderdale (USA) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 2 m. kata seniorów

Weronika Kapler – 6 m. kata seniorek

 

Czerwiec 2016

 

Turniej Słonecznych Wojowników – Szczecin WUKF

 

Milla Konieczna – 1 m. kata dzieci

Adam Szymański – 1 m. kata dzieci

Wiktor Konopka – 1 m. kumite dzieci

Nikodem Błaszczak – 1 m. kumite dzieci

Szymon Siwoń – 1 m. kumite dzieci

Paweł Florczak – 1 m. kumite dzieci

Michał Szeszko – 2 m. kumite dzieci

Antoni Krzyżowski – 2 m. kumite dzieci

Kinga Górska – 3 m. kumite dzieci

Paweł Wiaterek – 3 m. kumite dzieci

 

Mistrzostwa Świata – Dublin (Irlandia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, udział w kata shotokan kadetek, udział w kata open styles kadetek

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Massimo Reale, Mateusz Zarzecki, Bartosz Górecki) – 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów -70 kg

Drużyna Polski (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Kinga Hoffman) – 2 m. kumite drużynowe kadetek

Drużyna Polski (M. Cichocka, W. Miadiełko, K. Hoffman) – 2 m. kumite drużynowe rotation kadetek

Drużyna Polski (P. Bombolewski, M. Reale, M. Zarzecki, B. Górecki) – 2 m. kumite drużynowe seniorów

Paweł Juraszek – 3 m. kata chłopców 9-10 lat niebieskie pasy

Krzysztof Bąbolewski – 5 m. kumite kadetów

Drużyna Polski (Radosław Miadiełko, Adrian Frąckowiak, Krzysztof Szalewski) – 5 m. kumite drużynowe mini-kadetów

Karol Wojdyła – 7 m. kata chłopców 6-8 lat białe-żółte pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat

Maciej Waryński – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy, udział w kumite chłopców 11-12 lat -150 cm

Jakub Opłotny – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Weronika Miadiełko – udział w kata shotokan kadetek

Radosław Miadiełko – udział w kata shotokan mini-kadetów zielone-czarne pasy

Wiktoria Kamińska – udział w kumite dziewcząt 9-10 lat

 

Puchar Lata – Szczecin WUKO

 

Dawid Błaszczak – 1 m. kumite dzieci 10 lat i młodsze

Zuzanna Leśnik – 2 m. kata dziewcząt 9-10 lat, 2 m. kumite dzieci 10 lat i młodsze

Maciej Rogowski – 3 m. kumite dzieci 10 lat i młodsze

 

Maj 2016

 

Klubowy Puchar Europy – Dąbrowa Górnicza WTKA/SKDUN

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 10-11 lat

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, Radosław Miadiełko) – 2 m. kata parami chłopców 11-13 lat

Małgorzata Cichocka – 3 m. kumite kadetek

Drużyna Bushikanu (Małgorzata Cichocka, Weronika Miadiełko) – 3 m. kata parami kadetek

 

3 Borders Open – Kelmis (Belgia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata kadetek, 1 m. kumite kadetek

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów

 

Polish Open – Szczecin WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kumite chłopców 9-10 lat, 2 m. kata chłopców 9-10 lat, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt 9-10 lat, 3 m. kumite dziewcząt 9-10 lat, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju, tytuł Najlepszej Techniczki Turnieju

Weronika Kapler – 1 m. kata seniorek, 3 m. kumite seniorek

Dawid Smolarski – 1 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, W. Kamińska, Jakub Piotrowski) – 1 m. kata drużynowe dzieci 10 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, J. Piotrowski, Dawid Błaszczak) – 1 m. kumite drużynowe chłopców 10 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (Maciej Waryński, Michał Brysik, Jakub Nuszkiewicz, Radosław Miadiełko) – 1 m. kumite drużynowe chłopców 11-14 lat

Izabela Hawrylewicz – 2 m. kumite seniorek, 3 m. kata seniorek

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 13-14 lat

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata kadetek

Dawid Kot – 2 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Jakub Nuszkiewicz – 2 m. kumite chłopców 13-14 lat

Drużyna Bushikanu (Weronika Miadiełko, M. Cichocka, Anna Kujawa) – 2 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży 11-17 lat

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, Inga Stępniak, Zuzanna Leśnik) – 2 m. kumite drużynowe dziewcząt 10 lat i młodsze

Drużyna Bushikanu (Bartosz Jankowski, Filip Hendryk, Jakub Opłotny) – 2 m. kumite drużynowe chłopców 11-14 lat

Łukasz Łukaszewicz – 3 m. kata chłopców 9-10 lat

Jakub Opłotny – 3 m. kata chłopców 11-12 lat

Tomasz Wachowicz – 3 m. kata seniorów

Nikodem Dąbrowski – 3 m. kumite chłopców 6 lat i młodsi

Wiktor Konopka – 3 m. kumite chłopców 7-8 lat

Inga Stępniak – 3 m. kumite dziewcząt 8 lat i młodsze

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite chłopców 9-10 lat

Michał Brysik – 3 m. kumite chłopców 11-12 lat

Drużyna Bushikanu (W. Konopka, Karol Wojdyła, Franciszek Bogunowicz) – 3 m. kumite drużynowe chłopców 10 lat i młodsi

 

British Open – Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Juraszek – 2 m. kata chłopców 9-13 lat

Paweł Bombolewski – 2 m. kata seniorów

 

Kwiecień 2016

 

Mistrzostwa Polski – Słupsk UWK

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt 9-11 lat, 1 m. kumite dziewcząt 9-11 lat zielone pasy wzwyż

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż, 1 m. kumite chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Maciej Waryński – 1 m. kata chłopców 11-12 lat, 1 m. kumite chłopców 11-12 lat

Weronika Miadiełko – 1 m. kata juniorek, 2 m. kumite kadetek

Radosław Miadiełko – 1 m. kata mini-kadetów, 2 m. kumite mini-kadetów

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite kadetów, 2 m. kata seniorów

Zuzanna Leśnik – 1 m. kumite dziewcząt 9-11 lat białe-pomarańczowe pasy, 3 m. kata dziewcząt 9-11 lat

Dawid Błaszczak – 1 m. kata chłopców 6-8 lat

Michał Brysik – 1 m. kumite chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, M. Waryński, Jakub Opłotny) – 1 m. kata drużynowe chłopców

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, M. Brysik, Bartosz Jankowski, Wiktor Konopka) – 1 m. kumite drużynowe chłopców

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, P. Juraszek, Jakub Piotrowski) – 1 m. kumite drużynowe rotation dzieci

Jakub Opłotny – 2 m. kata chłopców 11-12 lat, 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Kamila Matuszak – 2 m. kata juniorek

Wiktor Konopka – 2 m. kata chłopców 6-8 lat

Jakub Piotrowski – 2 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż, 3 m. kumite chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (Karol Wojdyła, D. Błaszczak, W. Konopka) – 2 m. kata drużynowe chłopców

Drużyna Bushikanu (D. Błaszczak, Franciszek Bogunowicz, K. Wojdyła, J. Opłotny) – 2 m. kumite drużynowe chłopców

Drużyna Bushikanu (Izabela Hawrylewicz, Krzysztof Bąbolewski) – 2 m. enbu seniorów

Karol Wojdyła – 3 m. kata chłopców 6-8 lat, 3 m. kumite chłopców 6-8 lat

Weronika Kapler – 3 m. kata juniorek

Jakub Nuszkiewicz – 3 m. kata kadetów

Bartosz Jankowski – 3 m. kumite chłopców 11-12 lat

Przemysław Bieżuński – 3 m. kumite kontaktowe seniorów

Drużyna Bushikanu (R. Miadiełko, J. Nuszkiewicz, M. Waryński, J. Piotrowski) – 3 m. kumite drużynowe chłopców

Drużyna Bushikanu (D. Błaszczak, W. Konopka, K. Wojdyła, F. Bogunowicz) – 3 m. kumite drużynowe rotation dzieci

 

BASK Championships – Londyn (Anglia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite seniorek, 2 m. kata juniorek

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów

Karol Wojdyła – 2 m. kumite dzieci 7 lat

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Kamila Matuszak) – 2 m. kata parami open

Kamila Matuszak – 3 m. kata dziewcząt 14-15 lat

Wiktor Konopka – 3 m. kata chłopców 6-8 lat

 

Marzec 2016

 

Malta Open – Cottonera (Malta) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek shobu ippon, 1 m. kumite kadetek shobu sanbon, 3 m. kata kadetek

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów, 2 m. kata seniorów

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Maja Gondek z Kiritsu Górsk) – 2 m. kumite drużynowe kadetek

Jakub Opłotny – 3 m. kata dzieci 9-10 lat

Krzysztof Bąbolewski – 3 m. kumite kadetów

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, Radosław Miadiełko) – 3 m. kata parami dzieci 11-15 lat

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Massimo Reale, Iwo Licznerski z Kiritsu Górsk) – 3 m. kumite drużynowe rotation seniorów

 

British Open – Londyn (Anglia) SKC

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata kadetek i kadetów, 1 m. kumite kadetek

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów

Dawid Błaszczak – 2 m. kumite chłopców 8 lat

Jakub Nuszkiewicz – 3 m. kumite chłopców 12-13 lat

 

Luty 2016

 

Open de la Ville de Herstal – Herstal (Belgia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, 3 m. kata kadetek

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 12-13 lat

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Kamila Matuszak) – 3 m. kata drużynowe młodzieży +15 lat

 

Mistrzostwa Niemiec Dzieci i Kadetów – Berlin (Niemcy) IKU

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt 9-10 lat zielone pasy wzwyż, 1 m. kumite dziewcząt 11-12 lat zielone pasy wzwyż

Karol Wojdyła – 1 m. kata dzieci 6-8 lat

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, Jakub Opłotny, Maciej Waryński) – 1 m. kata drużynowe dzieci 10 lat i młodsze

Dawid Błaszczak – 2 m. kata dzieci 6-8 lat

Maciej Waryński – 2 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Jakub Opłotny – 3 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

 

Grudzień 2015

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Dawid Błaszczak – 1 m. kata dzieci rocznik 2007 i młodsze, 1 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsze

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2003-98, 2 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2003-98

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite dzieci i młodzieży rocznik 2003-98, 2 m. kata dzieci i młodzieży rocznik 2003-98

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci rocznik 2006-2004, 3 m. kata dzieci rocznik 2006-2004

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2006-2004

Karol Wojdyła – 2 m. kata dzieci rocznik 2007 i młodsze, 2 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsze

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci rocznik 2006-2004

Aleksander Orczykowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006-2004

Jakub Skrzypek – 3 m. kata dzieci rocznik 2007 i młodsze

Nikodem Dąbrowski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsze

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2006-2004

 

Europejski Puchar Mistrzów – Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 3 m. kata shotokan kadetek, 5 m. kumite shobu sanbon kadetek +50 kg

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite shobu ippon seniorów

 

Turniej Gwiazdkowy – Berlin (Niemcy) IKU

 

Karol Wojdyła – 1 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Jakub Opłotny – 2 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Bartosz Jankowski – 2 m. kumite chłopców 11-12 lat

Jakub Nuszkiewicz – 2 m. kumite chłopców 13-14 lat

Kamila Matuszak – 3 m. kata dziewcząt 13-14 lat niebieskie pasy wzwyż

Dawid Błaszczak – 3 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Łukasz Łukaszewicz – 3 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Jakub Piotrowski – 5 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

 

Listopad 2015

 

Andrzejkowy Turniej Karate – Szczecin WUKO

 

Dawid Błaszczak – 1 m. kata chłopców rocznik 2008-2007 , 1 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Weronika Miadiełko – 1 m. kata kadetek i juniorek

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2001 pomarańczowe pasy wzwyż

Bartosz Jankowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003

Karol Wojdyła – 2 m. kata chłopców rocznik 2008-2007 , 2 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Jakub Piotrowski – 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003, 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 pomarańczowe pasy wzwyż

Zuzanna Leśnik – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Ignacy Keszka – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Alekander Orczykowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2003

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata młodzieży, 3 m. kumite kadetek, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2004, 2 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004

Jakub Piotrowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2007-2006, 2 m. kata chłopców rocznik 2007-2006

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2007-2006, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2007-2002

Konstanty Kucharski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2003-2001, 3 m. kata młodzieży

Karol Wojdyła – 1 m. kata chłopców rocznik 2008 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata chłopców rocznik 2007-2006

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, M. Waryński, Anna Kujawa) – 1 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży

Kamil Lis – 1 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsi

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, M. Waryński, Bartosz Jankowski) – 1 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2006-2002

Drużyna Bushikanu (K. Kucharski, Krzysztof Bąbolewski, Jakub Nuszkiewicz) – 1 m. kumite drużynowe rotation młodzieży

Anna Kujawa – 2 m. kata młodzieży, 2 m. kumite kadetek

Wiktor Konopka – 2 m. kumite dzieci rocznik 2008, 3 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Dawid Błaszczak – 2 m. kata chłopców rocznik 2008 i młodsi

Inga Stępniak – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2007-2006

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2004

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, J. Opłotny, Ł. Łukaszewicz) – 2 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży

Dawid Zając – 2 m. kumite dzieci rocznik 2009 i młodsi

Aleksander Orczykowski – 2 m. kumite chłopców rocznik 2007-2006

Jakub Nuszkiewicz – 2 m. kumite chłopców rocznik 2003-2001

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, A. Kujawa, Nikola Broniewska) – 2 m. kumite drużynowe rotation młodzieży

Michał Brysik – 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2004, 3 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004

Zuzanna Mioduska – 3 m. kata dziewcząt rocznik 2007-2006

Drużyna Bushikanu (W. Kamińska, J. Piotrowski, K. Kucharski) – 3 m. kata drużynowe dzieci i młodzieży

Jakub Skrzypek – 3 m. kumite dzieci rocznik 2008

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, J. Opłotny, J. Piotrowski, M. Brysik) – 3 m. kumite drużynowe rotation dzieci rocznik 2006-2002

 

Mistrzostwa Czech – Praga (Czechy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata shotokan kadetek, 2 m. kumite kadetek +55 kg

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 11-14 lat brązowe-czarne pasy

Wiktoria Kamińska – 2 m. kumite dziewcząt 9-10 lat zielone-czarne pasy

Maciej Waryński – 2 m. kumite chłopców 9-10 lat zielone-czarne pasy

Krzysztof Bąbolewski – 2 m. kumite kadetów – 65 kg

Paweł Bombolewski – 3 m. kata shotokan seniorów

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, R. Miadiełko, Weronika Miadiełko) – 3 m. kata drużynowe kadetów i juniorów mix

Paweł Juraszek – 4 m. kata chłopców 6-10 lat zielone-niebieskie pasy

 

Październik 2015

 

Mistrzostwa Świata Kadetów, Juniorów, Seniorów i Weteranów – Koper (Słowenia) UWK

 

Amaury Charlier – 1 m. kumite seniorów -85 kg (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (Małgorzata Cichocka, Weronika Miadiełko, Weronika Kapler, Anna Kujawa) – 2 m. kata drużynowe kadetek (Karate Generalne)

Małgorzata Cichocka – 3 m. kata kadetek (Karate Tradycyjne), udział w kata kadetek (Karate Generalne), udział w kumite kadetek +55 kg

Drużyna Reprezentacji Polski – (Paweł Bombolewski, Amaury Charlier, Mateusz Zarzecki, Iwo Licznerski) – 4 m. kumite drużynowe seniorów (Karate Generalne)

Weronika Miadiełko – 5 m. kata kadetek shotokan (Karate Generalne)

Massimo Reale – 5 m. kumite weteranów A (Karate Generalne)

Paweł Bombolewski – udział w kumite seniorów (Karate Tradycyjne)

Weronika Kapler – udział w kata kadetek (Karate Generalne)

Anna Kujawa – udział w kata kadetek (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (P. Bombolewski, M. Reale, J.C Habib, I. Licznerski) – udział w kumite drużynowym rotation seniorów (Karate Generalne)

Drużyna Reprezentacji Polski (P. Bombolewski, M. Reale, I. Licznerski) – udział w kumite drużynowym seniorów (Karate Tradycyjne)

 

Gala Sportów Walki – Słupsk IMAF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite shobu ippon dziewcząt 6-10 lat, 1 m. kumite shobu sanbon dziewcząt 6-10 lat

Maciej Waryński – 1 m. kumite shobu ippon chłopców 6-10 lat, 1 m. kumite shobu sanbon chłopców 6-10 lat

Jakub Piotrowski – 2 m. kumite shobu ippon chłopców 6-10 lat, 3 m. kumite shobu sanbon chłopców 6-10 lat

 

Mistrzostwa Polski – Przeźmierowo JKA

 

Weronika Kapler – 1 m. kata kadetek

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite kadetów

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata dziewcząt 13-15 lat

Anna Kujawa – 2 m. kata kadetek

Drużyna Bushikanu (Paweł Juraszek, Jakub Opłotny, Łukasz Łukaszewicz) – 2 m. kata drużynowe chłopców 8-12 lat

Jakub Opłotny – 3 m. kata chłopców 8-10 lat

 

Wrzesień 2015

 

Ippon Cup – Berlin (Niemcy) IKU

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, 2 m. kata kadetek

Massimo Reale – 1 m. kumite weteranów

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Anna Kujawa) – 1 m. kumite drużynowe rotation kadetek

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 12-13 lat, 3 m. kumite chłopców 12-13 lat

Weronika Miadiełko – 2 m. kumite kadetek

Drużyna Bushikanu (M. Reale, Przemysław Bieżuński, Hans Speer) – 2 m. kumite drużynowe seniorów

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów

Jakub Nuszkiewicz – 3 m. kumite chłopców 12-13 lat

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, W. Miadiełko, A. Kujawa) – 3 m. kata drużynowe kadetek

 

Mistrzostwa Anglii – Londyn (Anglia) UWK

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, 2 m. kata kadetek niebieskie pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Radosław Miadiełko) – 2 m. kata drużynowe kadetów i juniorów

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów

Radosław Miadiełko – 5 m. kata chłopców 10-13 lat brązowe pasy wzwyż

 

GBV Berlin Cup – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata kadetek niebieskie pasy wzwyż, 1 m. kumite kadetek -60 kg

Jakub Piotrowski – 1 m. kata chłopców 6-8 lat białe-zielone pasy, 2 m. kumite chłopców 12 lat i młodsi -35 kg

Jakub Opłotny – 1 m. kata chłopców 9-10 lat

Dawid Błaszczak – 2 m. kata chłopców 6-8 lat białe-zielone pasy, 2 m. kumite chłopców 7 lat i młodsi

Kamila Matuszak – 2 m. kata dziewcząt 13-14 lat niebieskie pasy wzwyż

Krzysztof Bąbolewski – 2 m. kumite kadetów -55 kg

Jakub Nuszkiewicz – 3 m. kumite chłopców 13-14 lat +45 kg

Anna Kujawa – 4 m. kata kadetek niebieskie pasy wzwyż

 

Czerwiec 2015

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dzieci rocznik 2007-2006, 1 m. kumite dzieci rocznik 2007-2006, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2004, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Wiktor Konopka – 1 m. kata dzieci rocznik 2010-2008, 1 m. kumite dzieci rocznik 2010-2008

Jakub Nuszkiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002

Julia Tocha – 2 m. kata dzieci rocznik 2010-2008, 2 m. kumite dzieci rocznik 2010-2008

Hubert Sawko – 2 m. kumite dzieci rocznik 2007-2006, 2 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2004, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Bartosz Jankowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2002, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Jakub Piotrowski – 2 m. kata dzieci rocznik 2007-2006, 3 m. kumite dzieci rocznik 2007-2006

Weronika Czarnecka – 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2004

Karol Wojdyła – 3 m. kata dzieci rocznik 2010-2008

 

Puchar Lata – Szczecin WUKO

 

Maciej Waryński – 1 m. kata chłopców, 1 m. kumite dzieci

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców

Inga Stępniak – 1 m. kumite dzieci

Franciszek Bogunowicz – 2 m. kata chłopców, 2 m. kumite dzieci

Paweł Juraszek – 2 m. kata chłopców

Julia Tocha – 3 m. kumite dzieci

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite dzieci

 

Turniej Słonecznych Wojowników – Szczecin WUKF

 

Jakub Kupczyński – 1 m. kata dzieci, 2 m. kumite dzieci

Michał Gustołek – 1 m. kumite dzieci, 3 m. kata dzieci

Aleksander Szczerba – 1 m. kata dzieci

Filip Hendryk – 1 m. kata dzieci

Kacper Ruszewski – 2 m. kata dzieci, 2 m. kumite dzieci

Jan Bogacki – 3 m. kumite dzieci

 

Mistrzostwa Europy Dzieci, Kadetów i Juniorów – Herstal (Belgia) WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Maciej Waryński – 5 m. kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Weronika Miadiełko – udział w kata mini-kadetek zielone-czarne pasy

Małgorzata Cichocka – udział w kata kadetek

Anna Kujawa – udział w kata kadetek

Jakub Opłotny – udział w kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Radosław Miadiełko – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Wiktoria Kamińska – udział w kata dziewcząt 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Drużyna Polski (M. Cichocka, W. Miadiełko, A. Kujawa) – udział w kata drużynowym kadetek

Drużyna Polski (W. Miadiełko, Maja Gondek, Justyna Pęcak) – udział w kumite drużynowym mini-kadetek

 

Maj 2015

 

Polish Open – Szczecin WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005

Dawid Błaszczak – 1 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, 1 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007, tytuł Najlepiej Rokującego Zawodnika Turnieju

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2001, 2 m. kumite chłopców rocznik 2002-2001

Bartosz Jankowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003, 3 m. kata chłopców rocznik 2004-2003

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-99

Bartosz Czerwony – 1 m. kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Jakub Nuszkiewicz – 1 m. kumite chłopców rocznik 2002-2001

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, Łukasz Łukaszewicz, Jakub Opłotny) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2005 i młodsi

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, P. Juraszek, Tymon Reszka) – 1 m. kumite drużynowe dzieci rocznik 2005 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Anna Kujawa, Małgorzata Cichocka, Weronika Kapler) – 1 m. kumite drużynowe chłopców roczniki 2004-2001 & dziewcząt roczniki 2000-97

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2000-99, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2000-99

Weronika Kapler – 2 m. kata dziewcząt rocznik 98-97, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 98-97

Tomasz Wachowicz – 2 m. kata seniorów

Franciszek Bogunowicz – 2 m. kata chłopców rocznik 2009 i młodsi

Igor Lachowicz – 2 m. kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi

Drużyna Bushikanu (A. Kujawa, M. Cichocka, W. Miadiełko) – 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2004-97

Drużyna Bushikanu (Bartosz Nizel, D. Błaszczak, Wiktor Konopka) – 2 m. kumite drużynowe dzieci rocznik 2005 i młodsi

Drużyna Bushikanu (J. Nuszkiewicz, B. Jankowski, R. Miadiełko, Filip Hendryk) – 2 m. kumite drużynowe chłopców roczniki 2004-2001 & dziewcząt roczniki 2000-97

Dawid Smolarski – 3 m. kata chłopców rocznik 2009 i młodsi, 3 m. kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi, tytuł Najmłodszego Zawodnika Turnieju

Maciej Musiał – 3 m. kata chłopców rocznik 2008-2007, 3 m. kumite chłopców rocznik 2008-2007

Krzysztof Bąbolewski – 3 m. kata chłopców rocznik 2000-99, 3 m. kumite chłopców rocznik 2000-99

Julia Tocha – 3 m. kata dziewcząt rocznik 2009-2007

Łukasz Łukaszewicz – 3 m. kata chłopców rocznik 2006-2005

Anna Kujawa – 3 m. kata dziewcząt rocznik 98-97

Filip Hendryk – 3 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003

Adrian Haręzga – 3 m. kumite chłopców rocznik 2002-2001

Karol Lubiszewski – 3 m. kumite seniorów

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, W. Kamińska, M. Musiał) – 3 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2005 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Kamila Matuszak, R. Miadiełko, J. Nuszkiewicz) – 3 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2004-97

 

Bushikan Szczecin zdobył tytuł Najlepszego Klubu Turnieju.

 

English Open – Londyn (Anglia) WUKF

 

Drużyna Bushikanu (Małgorzata Cichocka, Weronika Miadiełko, Anna Kujawa) – 2 m. kata drużynowe młodzieży 15-17 lat

Maciej Waryński – 3 m. kumite chłopców 9-10 lat, 3 m. kumite drużynowe chłopców (wraz z 2 zawodnikami British Academy of Shotokan Karate)

Małgorzata Cichocka – 3 m. kata dziewcząt 15-17 lat

Weronika Miadiełko – 3 m. kata dziewcząt 13-14 lat

Radosław Miadiełko – 3 m. kata chłopców 11-12 lat

 

Kwiecień 2015

 

BASK Championships – Londyn (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów, 1 m. kumite seniorów, 3 m. kumite drużynowe (wraz z 2 zawodnikami British Academy of Shotokan Karate)

Weronika Miadiełko -  1 m. kata dziewcząt 15 lat i młodsze brązowe pasy

Małgorzata Cichocka – 1 . kata dziewcząt 13-15 lat niebieskie pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 12 lat i młodsi pomarańczowe-zielone pasy

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 12 lat i młodsi niebieskie pasy

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 10-12 lat -125 cm

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci 8-9 lat

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, R. Miadiełko, P. Juraszek) – 1 m. kata drużynowe dzieci 15 lat i młodsi, 1 m. kata drużynowe open

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, Jakub Opłotny) – 1 m. kata parami dzieci 6-10 lat

Weronika Kapler – 2 m. kata dziewcząt 13-15 lat niebieskie pasy

Anna Kujawa – 2 m. kata dziewcząt 15 lat i młodsze brązowe pasy

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, R. Miadiełko) – 2 m. kata parami dzieci 11-15 lat

Jakub Opłotny – 4 m. kata chłopców kata chłopców 12 lat i młodsi pomarańczowe-zielone pasy

 

Marzec 2015

 

Malta Open – Cottonera (Malta) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata juniorek, 3 m. kumite juniorek, 3 m. kumite drużynowe (razem z Mają Gondek i Justyną Pęcak z Kiritsu Górsk)

Paweł Bombolewski – 2 m. kata seniorów, 3 m. kumite drużynowe  seniorów (razem z Iwo Licznerskim z Kiritsu Górsk i Wiktorem Adamskim z Shodanu Zduny)

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, Weronika Miadiełko, Radosław Miadiełko) – 2 m. kata drużynowe dzieci 15 lat i młodsi

Paweł Juraszek – 3 m. kata chłopców 9-11 lat

Radosław Miadiełko – 3 m. kata kadetów

Drużyna Bushikanu (M. Cichocka, R. Miadiełko) – 3 m. kata parami 15 lat i młodsi

 

Open de la Ville de Herstal – Herstal (Belgia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m kata seniorów, 1 m. kumite seniorów

 

Mistrzostwa Niemiec – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kumite kadetek, 2 m. kata kadetek

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt zielone-brązowe pasy

Anna Kujawa – 1 m. kata kadetek

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata chłopców 8 lat i młodsi

Jakub Opłotny – 1 m. kata chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone-brązowe pasy

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 11-12 lat zielone-brązowe pasy

Filip Hendryk – 1 m. kumite chłopców 11-12 lat zielone-brązowe pasy

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, J. Opłotny, Ł. Łukaszewicz) – 1 m. kata drużynowe dzieci 10 lat i młodsi

Weronika Miadiełko – 2 m. kata dziewcząt 13-14 lat zielone-brązowe pasy

Maciej Musiał – 2 m. kata chłopców 8 lat i młodsi

Bartosz Jankowski – 2 m. kumite chłopców 11-12 lat zielone-brązowe pasy

Drużyna Bushikanu (R. Miadiełko, Kamila Matuszak, W. Kamińska) – 2 m. kata drużynowe dzieci 11-14 lat

Jakub Piotrowski – 3 m. kata chłopców 8 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (A. Kujawa, W.Miadiełko, M. Cichocka) – 3 m. kata drużynowe kadetów i juniorów

 

Szentgrot Cup – Zalaszentgrot (Węgry) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów, 3 m. kumite seniorów

 

AMA Open  - Sheffield (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów all styles, 1 m. kumite seniorów, 2 m. kata seniorów shotokan

 

Banzai Cup – Arad (Rumunia) WUKF

 

Wioleta Cichoń – 3 m. kumite seniorek +55 kg

Przemysław Bieżuński – 3 m. kumite seniorów

 

Luty 2015

 

GBV Berlin Cup – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata kadetek niebieskie pasy wzwyż, 2 m. kumite kadetek -55 kg

Jakub Piotrowski – 1 m. kata chłopców 6-8 lat białe-zielone pasy, 2 m. kumite chłopców 12 lat i młodsi -35 kg

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt 13-14 lat niebieskie pasy wzwyż

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat białe-zielone pasy

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 11-12 lat niebieskie pasy wzwyż

Tomasz Wachowicz – 1 m. kata seniorów

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dziewcząt 12 lat i młodsze –35 kg

Maciej Waryński - 1 m. kumite chłopców 12 lat i młodsi -35 kg

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite kadetów -55 kg

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, M. Cichocka, Anna Kujawa) – 1 m. kata drużynowe młodzieży 13-17 lat

Istvan Varga – 2 m. kata seniorów, 2 m. kumite seniorów -70 kg

Kamila Matuszak – 2 m. kata dziewcząt 13-14 lat niebieskie pasy wzwyż

Anna Kujawa – 2 m. kata kadetek niebieskie pasy wzwyż

Dawid Błaszczak – 2 m. kumite chłopców 12 lat i młodsi -25 kg, 3 m. kata chłopców 6-8 lat białe-zielone pasy

Weronika Kapler – 3 m. kata dziewcząt 13-14 lat niebieskie pasy wzwyż

 

Grudzień 2014

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Tymon Reszka – 1 m. kata dzieci rocznik 2007, 2 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Maciej Słowik – 1 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi, 2 m. kata dzieci rocznik 2007

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata dzieci rocznik 2002 i starsi, 3 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi

Adam Szymański – 1 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2006-2003

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci rocznik 2006-2003

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi

Filip Hendryk – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006-2003, 3 m. kata dzieci rocznik 2006-2003

Franciszek Bogunowicz – 2 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Jakub Opłotny – 2 m. kata dzieci rocznik 2006-2003

Jakub Nuszkiewicz – 2 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi

Jakub Łanowiecki – 3 m. kata dzieci rocznik 2007, 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Dawid Błaszczak – 3 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi, 5 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2006-2003, 5 m. kata dzieci rocznik 2006-2003

Karol Wojdyła – 4 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 4 m. kata dzieci rocznik 2006-2003

Rafał Aftewicz – 4 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Rory Karbowski – 5 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Wiktor Konopka – 5 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

 

Listopad 2014

 

Andrzejkowy Turniej Karate – Szczecin WUKO

 

Maciej Słowik – 1 m. kata chłopcy rocznik 2007 i młodsi, 1 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci rocznik 2006-2005, 3 m. kata dzieci rocznik 2006-2005 pomarańczowe pasy wzwyż

Małgorzata Cichocka – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-97 pomarańczowe pasy wzwyż, 3 m. kumite kontaktowe juniorów młodszych

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2006-2005 pomarańczowe pasy wzwyż

Kamila Matuszak – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2002-2001 pomarańczowe pasy wzwyż

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2001 pomarańczowe pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (…..,…….,…….) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2002 i starsi

Jakub Łanowiecki - 2 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi, 3 m. kata chłopców rocznik 2007 i młodsi

Bartosz Jankowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2004-2002, 3 m. kata chłopców rocznik 2004-2003 pomarańczowe pasy wzwyż

Weronika Miadiełko – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2000-97 pomarańczowe pasy wzwyż

Jakub Piotrowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006-2005

Rafał Aftewicz – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Piotr Cyrulewski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Drużyna Bushikanu (….,…,……) – 3 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2002 i starsi

 

Turniej Gwiazdkowy – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt 13-14 lat zielone pasy wzwyż

Jakub Opłotny – 1 m. kata chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Maciej Waryński – 2 m. kata chłopców 9-10 lat zielone pasy wzwyż

Radosław Miadiełko – 3 m. kata chłopców 11-12 lat zielone pasy wzwyż

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi, 2 m. kata dzieci rocznik 2007-2006

Maciej Waryński – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2000, 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2002

Adam Szymański – 1 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata dzieci rocznik 2007-2006

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2002

Weronika Miadiełko – 1 m. kata młodzieży rocznik 2001-97

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite młodzieży rocznik 99-97

Drużyna Bushikanu (Wiktoria Kamińska, Paweł Juraszek, Radosław Miadiełko) – 1 m. kata drużynowe open

Małgorzata Cichocka – 2 m. kata młodzieży rocznik 2001-97, 2 m. kumite młodzieży rocznik 99-97

Jakub Piotrowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi, 4 m. kata dzieci rocznik 2007-2006

Bartosz Jankowski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2000, 4 m. kata dzieci rocznik 2005-2002

Franciszek Bogunowicz – 2 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi, tytuł Nadziei Karate WUKF

Radosław Miadiełko – 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2002, 5 m. kumite dzieci rocznik 2005-2000

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, Kamila Matuszak, M. Cichocka) – 2 m. kata drużynowe open

Julia Tocha – 3 m. kata dzieci rocznik 2008 i młodsi

Maciej Słowik – 3 m. kata dzieci rocznik 2007-2006, 5 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Kamila Matuszak – 3 m. kata młodzieży rocznik 2001-97

Drużyna Bushikanu (M. Waryński, M. Słowik, J. Piotrowski) – 3 m. kata drużynowe open

Rafał Aftewicz – 4 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Tymon Reszka – 5 m. kata dzieci rocznik 2007-2006, 5 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Jakub Łanowiecki – 5 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

 

Październik 2014

 

Polish Open – Szczecin WUKF

 

Tomasz Wachowicz – 1 m. kata seniorów, 2 m. kumite seniorów, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Wioleta Cichoń – 2 m. kata seniorek, 2 m. kumite seniorek

Ahila Ganeshalingam – 3 m. kata seniorek

Karol Lubiszewski – 3 m. kumite seniorów

 

Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dziewcząt 6-8 lat zielone-niebieskie pasy

Drużyna Polski (Małgorzata Cichocka, Maja Gondek, Justyna Pęcak) – 3 m. kumite drużynowe rotation mini kadetek

Aleksandra Cedro – 5 m. kata dziewcząt 6-8 lat białe-żółte pasy, 5 m. kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Adam Szymański – udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Aleks Łuniewski – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy

Anna Kujawa – udział w kata kadetek shotokan

Bartosz Jankowski – udział w kata chłopców 9-10 lat pomarańczowe-zielone pasy, udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Bartosz Nizel – udział w kata chłopców 6-8 lat białe-żółte pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Dariusz Janduła – udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Dawid Błaszczak – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Filip Hendryk – udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Franciszek Dolinny – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy

Igor Minkowski – udział w kumite kadetów

Inga Stępniak – udział w kata dziewcząt 6-8 lat białe-żółte pasy, udział w kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Jakub Łanowiecki – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Jakub Nuszkiewicz – udział w kumite chłopców 11-12 lat zielone-pomarańczowe pasy +150 cm

Jakub Opłotny – udział w kata chłopców 9-10 lat pomarańczowe-zielone pasy

Jakub Piotrowski – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Kamila Matuszak – udział w kata mini-kadetek shotokan zielone-czarne pasy

Krzysztof Bąbolewski – udział w kumite kadetów -60 kg

Laura Burger – udział w kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Łukasz Łukaszewicz – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy

Maciej Musiał – udział w kata chłopców 6-8 lat białe-żółte pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Słowik – udział w kata chłopców 6-8 lat pomarańczowe-zielone pasy, udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Waryński – udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Maja Buczkowska – udział w kata dziewcząt 9-10 lat białe-żółte pasy

Małgorzata Cichocka – udział w kata mini-kadetek shotokan zielone-czarne pasy, udział w kumite mini-kadetek zielone-czarne pasy +155 cm

Paweł Juraszek – udział w kata chłopców 9-10 lat pomarańczowe-zielone pasy

Piotr Cyrulewski – udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Radosław Miadiełko – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Rafał Aftewicz – udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Tymon Reszka – udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Weronika Czarnecka – udział w kumite dziewcząt 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Weronika Kapler – udział w kata kadetek shotokan, udział w kumite kadetek -55 kg

Weronika Miadiełko – udział w kata mini-kadetek shotokan zielone-czarne pasy

Drużyna Polski (A. Kujawa, W. Kapler, W. Miadiełko) – udział w kata drużynowym kadetek

 

Wrzesień 2014

 

GBV Budo Cup – Brake (Niemcy) WUKF

 

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt 12-14 lat

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 12 lat i młodsi

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dzieci 7-12 lat

Kamila Matuszak – 2 m. kata dziewcząt 12-14 lat

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 12 lat i młodsi

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów

 

Ippon Cup – Berlin (Niemcy) IKU

 

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 11-12 lat

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Maciej Waryński – 1 m. kumite dzieci 8-10 lat, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kata dzieci 9-10 lat, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dzieci 11-14 lat, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Dawid Błaszczak – 1 m. kata dzieci 6-7 lat, 2 m. kumite dzieci 6-7 lat, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci 9-10 lat, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Maciej Słowik – 1 m. kumite dzieci 6-7 lat, 2 m. kata dzieci 6-7 lat, 2 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata dzieci 8 lat, 4 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Wiktoria Kamińska – 2 m. kata dzieci 8 lat, 2 m. kumite dzieci 8-10 lat, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Radosław Miadiełko – 2 m. kata dzieci 11-14 lat, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Aleksandra Cedro – 3 m. kata dzieci 8 lat, 3 m. kumite dzieci 8-10 lat

Tymon Reszka – 3 m. kata dzieci 6-7 lat, 3 m. kumite dzieci 6-7 lat

Bartosz Nizel – 3 m. kata dzieci 6-7 lat

Aleks Łuniewski – 3 m. kata dzieci 9-10 lat

Inga Stępniak – 3 m. kumite dzieci 6-7 lat

Bartosz Jankowski – 3 m. kumite dzieci 8-10 lat

Jakub Piotrowski – 4 m. kata dzieci 8 lat

 

Czerwiec 2014

 

Puchar Lata – Szczecin WUKO

 

Maciej Słowik – 1 m. kata chłopców rocznik 2007 i młodsi, 1 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-97 żółte pasy wzwyż

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2003-2001 żółte pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (Kamila Matuszak, W. Miadiełko, R. Miadiełko) – 1 m. kata drużynowe open

Aleksandra Cedro – 2 m. kata dziewcząt, 3 m. kumite dzieci

Wiktoria Kamińska – 2 m. kumite dzieci

Aleks Łuniewski – 2 m. w kata chłopców rocznik 2006-2004 żółte pasy wzwyż

Weronika Czarnecka – 3 m. w kumite dzieci

Kamila Matuszak – 3 m. w kata dziewcząt rocznik 2003-2001 żółte pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (A. Cedro, W. Kamińska, W. Czarnecka) – 3 m. kata drużynowe open

 

Turniej Słonecznych Wojowników – Szczecin WUKF

 

Davina Babis – 1 m. kata dzieci

 

Mistrzostwa Europy – Werona (Włochy) WUKF

 

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Massimo Reale, Amaury Charlier, Iwo Licznerski) – 1 m. kumite drużynowe seniorów, 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Wiktoria Kamińska – 2 m. kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Weronika Miadiełko – 3 m. kata dziewcząt 13-14 lat zielone-niebieskie pasy

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów -70 kg

Massimo Reale – 3 m. kumite weteranów

Radosław Miadiełko – udział w kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Maciej Słowik – udział w kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Waryński – udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Amaury Charlier – udział w kumite seniorów +70 kg

 

Maj 2014

 

Tora Pokal – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 9-10 lat białe-pomarańczowe pasy

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Igor Minkowski – 2 m. kumite kadetów

Weronika Miadiełko – 4 m. kata dziewcząt 13-14 lat zielone-niebieskie pasy

Jakub Piotrowski – 5 m. kata chłopców 6-8 lat

 

Kwiecień 2014

 

BASK Championships – Londyn (Anglia) WUKF

 

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt 13-15 lat niebieskie pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci 7-8 lat

Lucas Bouhaye – 1 m. kumite chłopców 10-12 lat +125 cm

Massimo Reale – 1 m. kumite seniorów +70 kg brązowe pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, M. Reale, Mathan Varatharajah) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 9-12 lat niebieskie pasy

Maciej Waryński – 2 m. kumite dzieci 8-9 lat

Maciej Słowik – 3 m. kata dzieci 6 lat i młodsi

Wiktoria Kamińska – 3 m. kumite dzieci 8-9 lat

Dawid Błaszczak – 3 m. kumite dzieci 7 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, R. Miadiełko) – 3 m. kata parami dzieci 11-15 lat

 

Mistrzostwa Polski Dzieci, Kadetów i Juniorów – Warszawa NSKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt 8-9 lat pomarańczowe pasy wzwyż, 2 m. kumite dziewcząt 8-9 lat pomarańczowe pasy wzwyż

Maciej Słowik – 1 m. kumite chłopców 7 lat i młodsi, 2 m. kata chłopców 7 lat i młodsi

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 8-9 lat pomarańczowe pasy wzwyż, 2 m. kata chłopców 8-9 lat pomarańczowe pasy wzwyż

Dawid Błaszczak – 1 m. kata chłopców 7 lat i młodsi, 3 m. kumite chłopców 7 lat i młodsi

Aleksandra Cedro – 1 m. kumite dziewcząt 8-9 lat białe-żółte pasy, 3 m. kata dziewcząt 8-9 lat białe-żółte pasy

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców 8-9 lat pomarańczowe pasy wzwyż

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców 12-13 lat niebieskie pasy wzwyż

Igor Minkowski – 1 m. kumite juniorów białe-zielone pasy

Weronika Miadiełko – 2 m. kata dziewcząt 14-15 lat niebieskie pasy wzwyż

Weronika Kapler – 3 m. kata juniorek niebieskie pasy wzwyż

 

Marzec 2014

 

Open de la Ville de Herstal – Herstal (Belgia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Massimo Reale, Iwo Licznerski, Ahmed Adry) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Radosław Miadiełko – 3 m. kata chłopców 10-11 lat

Massimo Reale – 3 m. kumite seniorów

Maciej Waryński – 5 m. kumite chłopców 8-9 lat

 

Luty 2014

 

Mistrzostwa Polski Seniorów – Karpacz WKC

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów

 

Styczeń 2014

 

Europejski Puchar Młodzieży – Praga (Czechy) WUKF

 

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt 13-14 lat zielone-niebieskie pasy

Wiktoria Kamińska – 1 m. kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 6-8 lat zielone-czarne pasy

Weronika Czarnecka – 3 m. kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Maciej Słowik – 3 m. kumite chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

 

Grudzień 2013

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Paweł Juraszek – 1 m. kata dzieci rocznik 2005 i młodsi

Jakub Łanowiecki – 1 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Maciej Waryński – 1 m. kumite dzieci rocznik 2006-2005

Dawid Błaszczak – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Wiktoria Kamińska – 2 m. kata dzieci rocznik 2005 i młodsi, 3 m. kumite dzieci rocznik 2006-2005

Aleksandra Cedro – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006-2005, 3 m. kata dzieci rocznik 2005 i młodsi

Tymon Reszka – 2 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi

Rafał Aftewicz – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Adam Szymański – 3 m. kumite dzieci rocznik 2007 i młodsi, 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

 

Andrzejkowy Turniej Karate - Szczecin WUKO

 

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2001 żółte pasy wzwyż, 2 m. kumite chłopców rocznik 2003 i starsi

Wiktoria Kamińska – 1 m. ……., 2 m……..

Bartosz Jankowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2004-2006, 3 m. kata chłopców rocznik 2004-2003 żółte pasy wzwyż

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-99

Paweł Juraszek – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 żółte pasy wzwyż

Aleksandra Cedro – 3 m. kata dziewcząt, 3 m. kumite dziewcząt

Drużyna Bushikanu (A. Cedro, …………………….) – 1 m. kata drużynowe

 

Listopad 2013

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Weronika Kapler – 1 m. kata dziewcząt rocznik 98-96, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 99-98, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Radosław Miadiełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2001, 2 m. kumite chłopców rocznik 2002-2001, 3 m. kumite chłopców najlepsi z najlepszych starszych roczników, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2004-2003, tytuł Nadziei Karate WUKF

Jakub Łanowiecki – 1 m. kata chłopców rocznik 2007 i młodsi, 1 m. kumite chłopców rocznik 2007 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 białe-pomarańczowe pasy, 2 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Aleks Łuniewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 zielone pasy

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005

Kamila Matuszak – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2002-2001

Weronika Miadiełko – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-99

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Weronika Czarnecka – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005, 3 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005

Adam Szymański – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Tymon Reszka – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy

Drużyna Bushikanu (W. Miadiełko, R. Miadiełko, D. Świerżewski) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2000 i młodsi

Jan Sudoł – 2 m. kata chłopców rocznik 2007 i młodsi, 2 m. kumite chłopców rocznik 2007 i młodsi

Aleksandra Cedro – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2006-2005

Anna Kujawa - 2 m. kata dziewcząt rocznik 98-96, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 99-98

Oliwia Kręplewska – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2007 i młodsze

Paweł Juraszek – 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 białe-pomarańczowe pasy

Konrad Chańko – 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 zielone pasy

Inga Stępniak – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2007 i młodsze

Mikołaj Łoziński – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Nikodem Jakutowicz – 2 m. kihon dzieci rocznik 2006-2005

Drużyna Bushikanu (P. Juraszek, Ł. Łukaszewicz, Franciszek Dolinny) - 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2000 i młodsi

Jakub Kapler – 3 m. kata chłopców rocznik 2002-2001

Dawid Błaszczak – 3 m. kumite chłopców rocznik 2007 i młodsi

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2006-2005

Dagmara Kwiatkowska – 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2004-2003

Dominik Kwiatkowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2002-2001

Piotr Cyrulewski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Rafał Aftewicz – 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy

Drużyna Bushikanu (W. Czarnecka, W. Kamińska, A. Cedro) – 3 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2000 i młodsi

 

Październik 2013

 

Mistrzostwa Europy – Sheffield (Anglia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów shobu ippon -70 kg

Massimo Reale – 1 m. kumite weteranów

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 6-8 lat zielone-czarne pasy

Drużyna Polski (P. Bombolewski, M. Reale, Amaury Charlier, Iwo Licznerski) – 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Tomasz Ziembicki – 2 m. kumite chłopców 6-8 lat zielone-czarne pasy

Amaury Charlier – 2 m. kumite seniorów shobu sanbon +80 kg

Drużyna Polski (P. Bombolewski, M. Reale, A. Charlier, I. Licznerski) – 2 m. kumite drużynowe seniorów

Paweł Juraszek – 4 m. kata chłopców 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Amelia Gackowska – 5 m. kumite dziewcząt 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Aleksandra Cedro – 5 m. kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Damian Świerżewski – udział w kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Radosław Miadiełko – udział w kata chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

Kamila Matuszak – udział w kata dziewcząt 11-12 lat zielone-niebieskie pasy

Weronika Miadiełko – udział w kata dziewcząt 13-14 lat zielone-niebieskie pasy

Anna Kujawa – udział w kata kadetek shotokan

Weronika Kapler – udział w kata kadetek shotokan

Wiktoria Kamińska – udział w kumite dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Mateusz Markiewicz – udział w kumite chłopców 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

 

Wrzesień 2013

 

Ippon Cup – Berlin (Niemcy) IKU

 

Radosław Miadiełko – 2 m. kata chłopców 11-12 lat

 

Czerwiec 2013

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi, 1 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2003, 1 m. kumite dzieci młodszych najlepsi z najlepszych, 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2003, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2003, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci rocznik 2002-98, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite dzieci rocznik 99-98, 1 m. kumite dzieci starszych najlepsi z najlepszych

Konrad Bloch – 1 m. kumite dzieci rocznik 2002-2000

Maciej Słowik – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Weronika Kapler – 2 m. kata dzieci rocznik 2002-98, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kumite dzieci rocznik 99-98, 2 m. kumite dzieci starszych najlepsi z najlepszych

Mateusz Musiał – 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2003, 2 m. kumite dzieci młodszych najlepsi z najlepszych

Aleksandra Cedro – 2 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi

Maciej Słowik – 2 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Maciej Bąbolewski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2002-2000

Dawid Błaszczak – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi, 3 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Amelia Gackowska – 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2003, 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2003, 3 m. kumite dzieci młodszych najlepsi z najlepszych

Jakub Piotrowski – 3 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi

Jakub Kapler – 3 m. kata dzieci rocznik 2002-98

 

Puchar Lata – Szczecin WUKO

 

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2004-2003 żółte pasy wzwyż

Wiktoria Kamińska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 żółte pasy wzwyż, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

Weronika Czarnecka – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2005 i młodsze, 3 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 żółte pasy wzwyż

Paweł Juraszek – 2 m. kata chłopców rocznik 2006-2005 żółte pasy wzwyż

Aleksandra Cedro – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2006-2005 żółte pasy wzwyż, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

Jakub Piotrowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2005 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Wiktoria Kamińska, Aleksandra Cedro, Weronika Czarnecka) – 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2005 i młodsi

 

Turniej Żółtych Pasów – Szczecin WUKF

 

Aleksandra Cedro – 1 m. kata dzieci, 2 m. kumite dzieci

Mateusz Koconowski – 1 m. kumite dzieci, 2 m. kata dzieci

Jan Sudoł – 1 m. kumite dzieci

Szymon Marjański – 2 m. kumite dzieci

 

Mistrzostwa Świata Seniorów – Bukareszt (Rumunia) WUKF

 

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Łukasz Struk, Kamil Rosiński) – 1 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów -70 kg

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Łukasz Struk, Kamil Rosiński) – 3 m. kumite drużynowe seniorów

Łukasz Struk – udział w kumite seniorów +70 kg

 

Kwiecień 2013

 

Soke Kubota Cup – Sumy (Ukraina) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów Shotokan, 1 m. kata seniorów All Styles, tytuł Grand Champion Kata

 

Mistrzostwa Polski – Brodnica NSKF

 

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 8-9 lat, 3 m. kata chłopców 8-9 lat

Mateusz Markiewicz – 2 m. kumite chłopców 8-9 lat

Anna Kujawa – 3 m. kata dziewcząt 13-14 lat

 

Marzec 2013

 

Mistrzostwa Europy Środkowo-Wschodniej ,,Polish Open” – Szczecin WUKF

 

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004

Aleksandra Cedro – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2006 i młodsze

Maciej Słowik – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Bartosz Kamionowski – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005

Amelia Gackowska – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2005-2004, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2005-2004

Łukasz Łukaszewicz – 2 m. kata chłopców rocznik 2006 i młodsi, 3 m. kumite chłopców rocznik 2006 i młodsi

Wiktoria Kamińska – 2 m. kihon dzieci rocznik 2006, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2006 i młodsze

Mateusz Koconowski – 2 m. kumite chłopców rocznik 2006 i młodsi

Maciej Waryński – 2 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004

Łukasz Struk – 2 m. kumite seniorów

Wioleta Cichoń – 2 m. kumite seniorek

Jan Sudoł – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Jakub Kubicki – 2 m. kihon dzieci rocznik 2005

Drużyna Bushikanu (Ł. Struk, Marcin Alekandrowicz, Massimo Reale) – 2 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Drużyna Bushikanu (W. Cichoń, Izabela Błaszczak, Cecilie Poulsen) – 2 m. kumite drużynowe rotation seniorek

Jeremiasz Kłaczyński – 3 m. kumite chłopców rocznik 2005-2004

Jakub Łanowiecki – 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Drużyna Bushikanu (M. Markiewicz, Mateusz Musiał, Kacper Pilarski) – 3 m. kumite drużynowe chłopców rocznik 2001 i młodsi

Damian Świerżewski – 4 m. kata chłopców rocznik 2005-2004

 

Open de la Ville de Herstal – Herstal (Belgia) WUKF

 

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt 8-9 lat

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów open

Drużyna Bushikanu (A. Gackowska, Anna Kujawa, Radosław Miadiełko) – 2 m. kata drużynowe dzieci

Mateusz Markiewicz – 3 m. kumite chłopców 8-9 lat

Drużyna Bushikanu (Kamila Matuszak, Weronika Kapler, Weronika Miadiełko) – 3 m. kata drużynowe dzieci

Radosław Miadiełko – 4 m.  kata chłopców 10-11 lat

 

Grudzień 2012

 

Integracyjne Igrzyska Rodzinne – Szczecin TKKF

 

Dawid Błaszczak – 1 m. konkurencja sprawnościowa dzieci rocznik 2008-2006

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi, 1 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005-2001, 3 m. kata dzieci rocznik 2005-2003

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2003

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci rocznik 2002-97

Krzysztof Bąbolewski – 1 m. kumite dzieci rocznik 2000-97

Franciszek Dolinny – 1 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi

Aleksandra Cedro – 2 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi, 2 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Weronika Kapler – 2 m. kata dzieci rocznik 2002-97, 2 m. kumite dzieci rocznik 2000-97

Amelia Gackowska – 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2003, 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2001

Jakub Łanowiecki – 2 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi, 3 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Kacper Pilarski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2005-2001

Anna Kujawa – 3 m. kata dzieci rocznik 2002-97, 3 m. kumite dzieci rocznik 2000-97

Zofia Stankiewicz – 3 m. kata dzieci rocznik 2006 i młodsi

Dawid Błaszczak – 3 m. kumite dzieci rocznik 2006 i młodsi

Jakub Nuszkiewicz – 3 m. kumite dzieci rocznik 2005-2001

Igor Minkowski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2000-97

 

Listopad 2012

 

Andrzejkowy Turniej Karate – Szczecin WUKO

 

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2004-2002, 2 m. kata dzieci rocznik 2005-2003

Radosław Miadełko – 1 m. kata dzieci rocznik 2002-2001, 2 m. kumite dzieci rocznik 2004-2002

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2003

Weronika Miadełko – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2000-99

Kajetan Bartosik – 1 m. kata chłopców rocznik 2000-99

Maciej Waryński – 1 m. kumite dzieci rocznik 2005 i młodsi

Jan Sudoł – 2 m. kumite dzieci rocznik 2005 i młodsi

Leon Janowski – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

Dawid Błaszczak – 3 m. kumite dzieci rocznik 2005 i młodsi

Maciej Tura – 3 m. kumite dzieci rocznik 2004-2002

Franciszek Michniewicz – 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Amelia Gackowska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2005-2004, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2004-2003, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Kacper Pilarski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003 pomarańczowe pasy wzwyż, 2 m. kata chłopców rocznik 2003-2002

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2005-2004 pomarańczowe pasy wzwyż, tytuł Najlepszego Technika Turnieju

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców rocznik 2005 i młodsi, 3 m. kata chłopców rocznik 2005-2004 pomarańczowe pasy wzwyż

Aleksandra Cedro – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006 i młodsze, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

Zofia Stankiewicz – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2006 i młodsze

Radosław Miadełko – 1 m. kata chłopców rocznik 2003-2002

Jakub Kata – 1 m. kata chłopców rocznik 2001-2000

Weronika Czarnecka – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2005 i młodsze

Bartosz Jankowski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003 białe-żółte pasy

Jakub Nuszkiewicz – 1 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000 białe-żółte pasy

Maciej Bąbolewski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000 pomarańczowe pasy wzwyż

Drużyna Bushikanu (Kamila Matuszak, J. Kata, D. Świerżewski) – 1 m. kata drużynowe dzieci rocznik 99 i młodsi

Jakub Łanowiecki – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Marek Jacyna – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy

Franciszek Dolinny – 1 m. kihon dzieci rocznik 2006

Weronika Miadełko – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2001-2000, 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2002-2000

Jakub Kapler – 2 m. kata chłopców rocznik 2001-2000, 2 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000 pomarańczowe pasy wzwyż

Jan Sudoł – 2 m. kumite chłopców rocznik 2005 i młodsi, 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy

Łukasz Łukaszewicz – 2 m. kata chłopców rocznik 2006 i młodsi, 3 m. kumite chłopców rocznik 2005 i młodsi

Paweł Juraszek – 2 m. kata chłopców rocznik 2005-2004 białe-żółte pasy

Mateusz Markiewicz – 2 m. kata chłopców rocznik 2005-2004 pomarańczowe pasy wzwyż

Mateusz Musiał – 2 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003 pomarańczowe pasy wzwyż

Krzysztof Bąbolewski – 2 m. kumite chłopców rocznik 99-97

Drużyna Bushikanu (A. Gackowska, M. Markiewicz, K. Pilarski) – 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 99 i młodsi

Leon Janowski – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Szymon Horniak – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi białe pasy

Dominik Krysiak – 2 m. kihon dzieci rocznik 2006

Konstanty Kucharski – 3 m. kata chłopców rocznik 2001-2000, 3 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000 pomarańczowe pasy wzwyż

Filip Hendryk – 3 m. kumite chłopców rocznik 2004-2003 pomarańczowe pasy wzwyż

Igor Minkowski – 3 m. kumite chłopców rocznik 99-97

Weronika Kapler – 3 m. kumite dziewcząt rocznik 99-97

Dawid Błaszczak – 3 m. kihon dzieci rocznik 2007 i młodsi żółte pasy

 

Bushikan zdobył tytuł Najlepszego Klubu Turnieju.

 

Klubowe Mistrzostwa Świata – Rzym (Włochy) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów open

Krzysztof Bąbolewski – 3 m. kumite chłopców 13-14 lat -50 kg

 

Październik 2012

 

Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów – Novy Sad (Serbia) WUKF

 

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt 6-8 lat

Mateusz Markiewicz – 5 m. kumite chłopców 6-8 lat

 

Wrzesień 2012

 

Europejski Puchar Mistrzów – Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt 7-8 lat

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Massimo Reale, Rob Ward) – 2 m. kumite drużynowe rotation seniorów

Mateusz Markiewicz – 3 m. kumite chłopców 7-8 lat

Kacper Pilarski – 5 m. kumite chłopców 7-8 lat

 

Lipiec 2012

 

Puchar Świata – Odessa (Ukraina) WUKF

 

Wioleta Cichoń – 3 m. kumite seniorek +60 kg

Paweł Bombolewski – 3 m. kumite seniorów open

Maciej Waryński – 5 m. kumite chłopców 6-8 lat

Marcin Aleksandrowicz – 5 m. kumite seniorów open

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kata dzieci rocznik 2003-2001, 1 m. kumite dzieci rocznik 2003-2001, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Weronika Kapler – 1 m. kata dzieci rocznik 2000-98, 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2000-98, 2 m. kumite dzieci rocznik 2000-98, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2004 i młodsi, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2005-2004

Mateusz Markiewicz – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2005-2004, 2 m. kata dzieci rocnzik 2004 i młodsi, 3 m. kumite dzieci rocznik 2004 i młodsi

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dzieci rocznik 2004 i młodsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2004 i młodsi, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2005-2004

Kajetan Bartosik – 1 m. kumite dzieci rocznik 2000-98, 2 m. kata dzieci rocznik 2000-98, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2000-98

Bartosz Kamionowski – 1 m. kihon dzieci rocznik 2004 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2006 i młodsi

Jakub Świerżewski – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003-2001

Mateusz Musiał – 2 m. kata dzieci rocznik 2003-2001, 2 m. kumite dzieci rocznik 2003-2001, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003-2001

Jakub Kapler – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003-2001, 3 m. kata dzieci rocznik 2003-2001, 3 m. kumite dzieci rocznik 2003-2001

Anna Kujawa – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2000-98, 3 m. kata dzieci rocznik 2000-98

Zofia Stankiewicz – 2 m. kihon dzieci rocznik 2004 i młodsi

Maciej Waryński – 2 m. kumite dzieci rocznik 2004 i młodsi

Jan Sudoł – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2006 i młodsi

Krzysztof Wolski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2004 i młodsi

Jakub Piotrowski – 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2006 i młodsi

 

Czerwiec 2012

 

Puchar Lata – Szczecin WUKO

 

Kacper Pilarski – 1 m. kata dzieci rocznik 2003, 2 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi, 3 m. kumite spaghetti rocznik 2003-2002

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi, 2 m. kata dzieci rocznik 2004

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2004

Bartosz Jankowski – 4 m. kata dzieci rocznik 2004

 

Mecz Bushikan Szczecin : Okinawa Karate Kobudo Federation – Stargard Szczeciński WUKF

 

Drużyna Bushikanu (Marcin Aleksandrowicz, Łukasz Struk, Kamila Jankowska) – 1 m. kumite drużynowe

 

Turniej Żółtych Pasów – Szczecin WUKF

 

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kata Central Dojo

Bartosz Jankowski – 2 m. kata Central Dojo

Oliwer Motyka – 1 m. kihon Dojo Os. Słoneczne

Hanna Balewicz – 1 m. kihon Dojo Szkoła Podstawowa ul. Hoża

Anna Imianowska – 2 m. kihon Dojo Szkoła Postawowa ul. Hoża

Nikodem Rogaczewski – 3 m. kihon Dojo Szkoła Podstawowa ul. Hoża

Szymon Marjański – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża

Alan Grymaszewski – 2 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża

Jakub Boban – 3 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża

Weronika Czarnecka – 1 m. kihon Dojo ul. Felczaka

Krzysztof Nosal – 2 m. kihon Dojo ul. Felczaka

Aleksander Grykień – 3 m. kihon Dojo ul. Felczaka

Zofia Bortman – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Jasna

Szymon Grzegorzewski – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Jasna

 

Mistrzostwa Europy Seniorów – Irvine (Szkocja) WUKF

 

Drużyna Polski (Wioleta Cichoń, Magdalena Nowakowska, Aleksandra Grzelak) – 2 m. kumite drużynowe rotation

Drużyna Polski (Wioleta Cichoń, Magdalena Nowakowska, Aleksandra Grzelak) – 3 m. kumite drużynowe

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Łukasz Struk, Marcin Aleksandrowicz, Kamil Rosiński) – 3 m. kumite drużynowe rotation

Łukasz Struk – 5 m. kumite +70 kg

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Łukasz Struk, Marcin Aleksandrowicz, Kamil Rosiński) – 5 m. kumite drużynowe

Marcin Aleksandrowicz – udział w kumite seniorów +70 kg

 

Marzec 2012

 

Polish Open – Szczecin WUKF

 

Amelia Gackowska – 1 m. kata dziewcząt rocznik 2004 i młodsze, 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze, tytuł Najbardziej Perspektywicznej Zawodniczki Turnieju

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2004 i młodsi

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Paweł Juraszek – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005

Mateusz Budnicki – 1 m. kihon dzieci rocznik 2004

Mateusz Musiał – 2 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Jakub Brzeziński – 2 m. kihon dzieci rocznik 2004

Drużyna Bushikanu (D. Świerżewski, M. Markiewicz, M. Musiał) – 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2002 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Kajetan Bartosik, Krzysztof Bąbolewski, Konrad Bloch) – 2 m. kumite drużynowe chłopców rocznik 2000-97

Łukasz Łukaszewicz – 3 m. kata chłopców rocznik 2004 i młodsi

Jakub Kata – 3 m. kata chłopców rocznik 2001-2000

Weronika Kapler – 3 m. kata dziewcząt rocznik 99-98

Kacper Pilarski – 3 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Wioleta Cichoń – 3 m. kumite kobiet rocznik 94 i starsze

Drużyna Bushikanu (Adrian Fułek, Łukasz Struk, Marcin Aleksandrowicz) – 3 m. kumite drużynowe mężczyzn rocznik 96 i starsi

Bartosz Kamionowski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005

Nikodem Rogaczewski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2004

 

Turniej Sprawnościowy – Szczecin WUKO

 

Jan Sudoł – 1 m. tor przeszkód dzieci 5-6 lat

Julia Bodziewicz – 1 m. tor przeszkód dziewcząt 9-10 lat

Kacper Pilarski – 1 m. tor przeszkód chłopców 9-10 lat

Paweł Bohdziewicz – 1 m. tor przeszkód chłopców 11-12 lat

Paweł Kostański – 1 m. tor przeszkód seniorów

Mateusz Markiewicz – 2 m. tor przeszkód dzieci 7-8 lat

Mateusz Koconowski – 3 m. tor przeszkód dzieci 5-6 lat

Jakub Brzeziński – 3 m. tor przeszkód dzieci 7-8 lat

Zofia Edelman-Sudoł – 3 m. tor przeszkód seniorów

 

 

Ippon Cup – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów, tytuł Najlepszego Technika Turnieju

Marcin Aleksandrowicz – 1 m. kumite juniorów

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, M. Aleksandrowicz) – 2 m. kumite drużynowe rotation seniorów

 

Luty 2012

 

Mistrzostwa Polski – Karpacz FSKA

 

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców 9 lat i młodsi

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów -75 kg

Marcin Aleksandrowicz – 1 m. kumite seniorów +75 kg

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, M. Aleksandrowicz, Łukasz Struk) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Damian Świerżewski – 2 m. kata chłopców 9 lat i młodsi

Amelia Gackowska – 3 m. kumite dziewcząt 9 lat i młodsze

Mateusz Markiewicz – 3 m. kumite chłopców 9 lat i młodsi

Drużyna Bushikanu (Kamila Matuszak, Jakub Kata, D. Świerżewski) – 3 m. kata drużynowe dzieci 12 lat i młodsi

 

Grudzień 2011

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Weronika Kapler – 1 m. kata dzieci rocznik 2001 i starsi, 1 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi

Kacper Pilarski – 1 m. kata dzieci rocznik 2003-2002, 1 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2004 i młodsi

Łukasz Łukaszewicz – 1 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi

Bartosz Jankowski – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005-2003

Paweł Bohdziewicz – 2 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2001 i starsi

Mateusz Markiewicz – 2 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2004 i młodsi

Kamila Matuszak – 2 m. kata dzieci rocznik 2001 i starsi

Amelia Gackowska – 2 m. kata dzieci rocznik 2004 i młodsi

Jakub Kapler – 2 m. kata dzieci rocznik 2003-2002

Patryk Roguski – 2 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi

Dawid Hopa – 2 m. kihon dzieci rocznik 2005-2003

Dariusz Janduła – 3 m. kata dzieci rocznik 2003-2002

Konrad Bloch – 3 m. kumite dzieci rocznik 2002 i starsi

Maciej Waryński – 3 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Mateusz Koconowski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi

Piotr Roguski – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005-2003

 

Andrzejkowy Turniej Karate – Przecław WUKO

 

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2005-2003 żółte pasy wzwyż

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci rocznik 2002-2001 pomarańczowe pasy wzwyż

Paweł Bohdziewicz – 1 m. kata chłopców rocznik 98-96 białe-żółte pasy

Mateusz Markiewicz – 1 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Eryk Potyrała – 1 m. kumite dzieci rocznik 2002-2000

Drużyna Bushikanu (K. Matuszak, D. Świerżewski, Jakub Kata) – 1 m. kata drużynowe mix do rocznika 2000

Kajetan Bartosik – 2 m. kata chłopców rocznik 2000-99, 2 m. kumite chłopców rocznik 99-97

Weronika Kapler – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 99-97, 3 m. kata dziewcząt rocznik 98-96

Jakub Kata – 2 m. kata dzieci rocznik 2002-2001 pomarańczowe pasy wzwyż

Mateusz Musiał – 2 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Jakub Kapler – 3 m. kata dzieci rocznik 2002-2001 białe-żółte pasy, 3 m. kumite dzieci rocznik 2002-2000

Kacper Pilarski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

 

Listopad 2011

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kata chłopców rocznik 2003, 1 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Weronika Kapler – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 99-97, 2 m. kata dziewcząt rocznik 99-98

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze, 3 m. kata dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2004 i młodsi

Jakub Kata – 1 m. kata chłopców rocznik 2002-2000

Konrad Bloch – 1 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000

Łukasz Struk – 1 m. kumite mężczyzn rocznik 93 i starsi

Patryk Roguski – 1 m. kihon dzieci rocznik 2007

Weronika Czarnecka – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005 żółte pasy, 3 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

Mateusz Tryc – 1 m. kihon dzieci rocznik 2003

Mateusz Musiał – 2 m. kata chłopców rocznik 2003

Kamila Matuszak – 2 m. kata dziewcząt rocznik 2002-2000

Jeremiasz Kłaczyński – 2 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Hanna Balewicz – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze, 3 m. kihon dzieci rocznik 2004

Jakub Nuszkiewicz – 2 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000

Drużyna Bushikanu (K. Matuszak, J. Kata, Kajetan Bartosik) – 2 m. kata drużynowe dzieci

Jan Sudoł – 2 m. kihon dzieci rocznik 2007

Daniel Chudowolski – 2 m. kihon dzieci rocznik 2005 białe pasy

Konrad Chańko – 2 m. kihon dzieci rocznik 2005 żółte pasy

Bartosz Jankowski – 2 m. kihon dzieci rocznik 2004

Mateusz Markiewicz – 3 m. kata chłopców rocznik 2004 i młodsi

Dariusz Janduła – 3 m. kata chłopców rocznik 2003

Maciej Waryński – 3 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Kajetan Bartosik – 3 m. kumite chłopców rocznik 99-97

Paweł Juraszek – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005 białe pasy

Miłosz Kubik – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005 żółte pasy

 

Bushikan zdobył tytuł Najlepszego Klubu Turnieju.

 

Październik 2011

 

Mistrzostwa Europy Dzieci, Kadetów i Juniorów – Gyor (Węgry) WUKF

 

Amelia Gackowska – 5 m. kumite dziewcząt 6-8 lat

Damian Świerżewski – udział w kata chłopców 6-8 lat białe–pomarańczowe pasy

Kacper Pilarski – udział w kumite chłopców 6-8 lat

Maciej Waryński – udział w kumite chłopców 6-8 lat

Kamila Matuszak – udział w kata dziewcząt 9-10 lat zielone-niebieskie pasy

 

Wrzesień 2011

 

Europejski Puchar Mistrzów – Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kumite chłopców 7-8 lat

Drużyna Bushikanu/LFK Belgium (Paweł Bombolewski, Marcin Aleksandrowicz, Massimo Reale) – 1 m. kumite drużynowe seniorów rotation

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów

Damian Świerżewski – 4 m. kata chłopców 7-8 lat

 

Europejski Puchar Młodzieży – Nymburk (Czechy) WUKF

 

Kamila Matuszak – 3 m. kata dziewcząt 9-10 lat

 

Lipiec 2011

 

Mistrzostwa Polski – Karpacz FSKA

 

Kacper Pilarski – 1 m. kumite chłopców starszych, 4 m. kata chłopców starszych

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców młodszych

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt młodszych

Maciej Waryński – 1 m. kumite chłopców młodszych

 

Czerwiec 2011

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Kajetan Bartosik – 1 m. kumite dzieci rocznik 2002-97, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kata dzieci rocznik 2002-97, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Jakub Kata – 1 m. kata dzieci rocznik 2002-97, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 2 m. kumite dzieci rocznik 2002-97

Kacper Pilarski – 1 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi, 2 m. kata dzieci rocznik 2003 i młodsi, 2 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003 i młodsi

Damian Świerżewski – 1 m. kata dzieci rocznik 2003 i młodsi, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Mateusz Markiewicz – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003 i młodsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2003 i młodsi

Konrad Bloch – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002-97, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Amelia Gackowska – 2 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Jeremiasz Kłaczyński – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003 i młodsi

Maciej Waryński – 3 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Jakub Świerżewski – 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002-97

 

Turniej Żółtych Pasów – Szczecin WUKF

 

Mateusz Markiewicz – 1 m. kata Central Dojo, 1 m. kumite Central Dojo

Mateusz Musiał – 2 m. kata Central Dojo, 3 m. kumite Central Dojo

Jeremiasz Kłaczyński – 2 m. kumite Central Dojo, 3 m. kata Central Dojo

Amelia Gackowska – 3 m. kumite Central Dojo

Filip Hendryk – 1 m. kata Dojo Os. Słoneczne

Jakub Brzeziński – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Jasna, 2 m. kata Dojo Os. Słoneczne

Konrad Chańko – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Felczaka

Dariusz Janduła – 2 m. kihon Dojo Przedszkole ul . Felczaka

Jakub Kuśmirek – 3 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Felczaka

Bartosz Jankowski – 1 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża

Patryk Dmochowski – 2 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża

Hanna Balewicz – 3 m. kihon Dojo Przedszkole ul. Hoża 

 

Puchar Lata – Przecław WUKO

 

Kamila Matuszak – 1 m. kata dziewcząt 9-10 lat

Jakub Kata – 1 m. kata chłopców 9-10 lat

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców 7-8 lat

Paweł Bohdziewicz – 1 m. kata chłopców 11-12 lat

Maja Buczkowska – 1 m. kata dzieci 5-6 lat

Kacper Pilarski – 2 m. kata chłopców 7-8 lat

Mateusz Markiewicz – 3 m. kata chłopców 7-8 lat

Maciej Waryński – 3 m. kata dzieci 5-6 lat

Amelia Gackowska – 3 m. kata dziewcząt 7-8 lat

Jakub Kapler – 3 m. kata chłopców 9-10 lat

 

Maj 2011

 

Mistrzostwa Świata Seniorów – Lignano (Włochy) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów – 70 kg

 

 

Kwiecień 2011

 

Klubowy Puchar Europy – Dąbrowa Górnicza WTKA

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kata seniorów

Adrian Fułek – 2 m. kumite seniorów +75 kg

Łukasz Struk – 3 m. kumite kadetów +75 kg

Drużyna Bushikanu (Kacper Pilarski, Damian Świerżewski) – 4 m. kata drużynowe dual

 

 

Marzec 2011

 

Polish Open – Szczecin WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi, 2 m. kata chłopców rocznik 2003 i młodsi

Amelia Gackowska – 1 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze, 3 m. kata dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

Adrian Fułek – 1 m. kumite mężczyzn rocznik 93 i starsi

Damian Świerżewski – 1 m. kata chłopców rocznik 2003 i młodsi

Konrad Bloch – 1 m. kumite chłopców rocznik 2002-2000

Kacper Pieńkowski – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005-2004 białe pasy

Maja Buczkowska – 1 m. kihon dzieci rocznik 2005-2004 żółte pasy

Drużyna Bushikanu (Adrian Fułek, Łukasz Struk, Brigitta Kordovan) – 1 m. kumite drużynowe mix rocznik 93 i starsi

Weronika Kapler – 2 m. kata dziewcząt rocznik 99-98

Jeremiasz Kłaczyński – 2 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Jakub Kata – 2 m. kumite dzieci rocznik 2002-2000

Łukasz Struk – 2 m. kumite mężczyzn rocznik 93 i starsi

Hanna Balewicz – 2 m. kumite dziewcząt rocznik 2003 i młodsze

Drużyna Bushikanu (D. Świerżewski, Mateusz Markiewicz, Mateusz Musiał) – 2 m. kata drużynowe dzieci rocznik 2000 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Norbert Biskupski, Przemysław Bieżuński, Diana Retlakine) – 2 m. kumite drużynowe mix rocznik 93 i starsi

Miłosz Kubik – 2 m. kihon dzieci rocznik 2005-2004 białe pasy

Jakub Mierzyński – 2 m. kihon dzieci rocznik 205-2004 żółte pasy

Maciej Waryński – 3 m. kumite chłopców rocznik 2003 i młodsi

Karol Libsz – 3 m. kihon dzieci rocznik 2006 i młodsi

Jakub Mejza – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005-2004 białe pasy

Jagoda Kochańska – 3 m. kihon dzieci rocznik 2005-2004 żółte pasy

 

 

Bushikan Szczecin zdobył 1 miejsce w generalnej klasyfikacji klubowej, na podium wyprzedzając Sport-Art. Szczecin i Torę Berlin (Niemcy).

 

Mistrzostwa Niemiec – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Łukasz Struk) – 1 m. kumite drużynowe seniorów, 1 m. kumite drużynowe seniorów rotation

Łukasz Struk – 1 m. kumite juniorów

Kamila Matuszak – 1 m. kata dziewcząt 9-10 lat żółte-pomarańczowe pasy

Drużyna Bushikanu (K. Matuszak, Konrad Sielicki, Jakub Kata) – 1 m. kata drużynowe dzieci 4-10 lat

Konrad Sielicki – 2 m. kata chłopców 9-10 lat żółte-pomarańczowe pasy

Damian Świerżewski – 3 m. kata dzieci 4-8 lat

 

Listopad 2010

 

Zduny Cup – WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kata chłopców rocznik 2003 i młodsi

Damian Świerżewski – 2 m. kata chłopców rocznik 2003 i młodsi

Krzysztof Bąbolewski – 5 m. kumite chłopców rocznik 2000-99 +40 kg

 

Październik 2010

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Kacper Pilarski – 1 m. kata dzieci żółte pasy, 1 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Kajetan Bartosik – 1 m. kumite dzieci rocznik 2002-1998, 2 m. kata dzieci pomarańczowe pasy

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci pomarańczowe pasy

Jakub Kapler – 1 m. kihon dzieci białe pasy

Jagoda Kochańska – 1m. kihon dzieci żółte pasy

Krzysztof Wolski – 2 m. kihon dzieci białe pasy

Konrad Chańko – 2 m. kihon dzieci żółte pasy

Paweł Bohdziewicz – 2 m. kata dzieci żółte pasy

Krystian Wolny – 2 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Weronika Kapler – 2 m. kumite dzieci rocznik 2002-1998

Jakub Urbaniak – 3 m. kihon dzieci białe pasy

Aleksander Grykień – 3 m. kihon dzieci żółte pasy

Adrian Haręzga – 3 m. kata dzieci żółte pasy

Krzysztof Bąbolewski – 3 m. kata dzieci pomarańczowe pasy

Maciej Waryński – 3 m. kumite dzieci rocznik 2003 i młodsi

Maciej Bąbolewski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2002-1998

 

Tiger Cup – Szczecin WUKO

 

Julia Bohdziewicz – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002 i młodsi

Paweł Bohdziewicz – 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2001-2000

 

Zawody Tiger Cup były turniejem sprawności fizycznej, na którym dzieci rywalizowały w konkurencji toru przeszkód. Klub Karate Bushikan w ogólnej klasyfikacji klubowej uplasował się na 3 miejscu.

 

Wrzesień 2010

 

Europejski Puchar Mistrzów – Cluj Napoca (Rumunia) WUKF

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Adrian Fułek, Łukasz Struk) – 3 m. kumite drużynowe seniorów rotation

 

Czerwiec 2010

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci rocznik 2001–2000, 1 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju

Kajetan Bartosik – 1 m. kata dzieci rocznik 1999-1998, 1 m. kumite dzieci rocznik 2000-98, 1 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 1999-1998, tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju

Konrad Bloch – 1 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002-2000, 2 m. kata dzieci rocznik 2001-2000, 2 m. kumite dzieci rocznik 2000-98, 2 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Maciej Waryński – 1 m. kata dzieci rocznik 2005, 2 m. kata dzieci najlepsi z najlepszych

Kacper Pilarski – 1 m. kumite dzieci rocznik 2001 i młodsi, 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003 i młodsi

Maciej Bąbolewski – 2 m. kumite dzieci rocznik 2001 i młodsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2001-2000

Weronika Kapler – 2 m. kata dzieci rocznik 1999-1998, 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 1999-1998

Maja Buczkowska – 2 m. kata dzieci rocznik 2005

Michał Kuśmirek – 2 m. kata dzieci rocznik 2004-2002

Jakub Kapler – 2m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002-2000

Krzysztof Bąbolewski – 3 m. kumite dzieci rocznik 2000-98, 3 m. kumite dzieci najlepsi z najlepszych

Jakub Kuśmirek – 3 m. kata dzieci rocznik 2005

Mateusz Musiał – 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2003 i młodsi

 

Maj 2010

 

Kamikaze Cup – Stargard Szczeciński WKF

 

Kajetan Bartosik – 3 m. kata chłopców 10-11 lat, 3 m. kumite chłopców 10-11 lat

Adrian Haręzga – 3 m. kata chłopców do 8 lat

 

Kwiecień 2010

 

Mistrzostwa Niemiec – Berlin (Niemcy) WUKF

 

Kamila Matuszak – 1 m. kata dziewcząt 9 lat

Jakub Kata – 1 m. kata dzieci do 8 lat

Łukasz Struk – 1 m. kumite kadetów

Adrian Fułek – 1 m. kumite seniorów

Drużyna Bushikanu (A. Fułek, Ł. Struk, Przemysław Bieżuński) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Drużyna Bushikanu (K. Matuszak, Konrad Sielicki, J. Kata) – 2m. kata dzieci do 12 lat

Konrad Sielicki – 5 m. kata dzieci do 8 lat

 

Mistrzostwa Europy Seniorów – Santarem (Portugalia) WUKF

 

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Łukasz Mróz) – 1 m. kumite drużynowe shobu ippon seniorów

Paweł Bombolewski – 5 m. kumite shobu sanbon seniorów -70 kg

Adrian Fułek – 5 m. kumite shobu sanbon seniorów +80 kg

Drużyna Polski (P. Bombolewski, A. Fułek, Ł. Mróz) – 5 m. kumite drużynowe rotation shobu sanbon seniorów

 

Luty 2010

 

Mistrzostwa Polski – Kowary FSKA

 

Paweł Bombolewski – 1 m. kumite seniorów -70 kg, 2 m. kata seniorów

Kamila Matuszak – 2 m. kata dziewcząt starszych

Łukasz Struk – 3 m. kumite kadetów

 

Styczeń 2010

 

Zimowy Sprawdzian Karate – Pyrzyce WKF

 

Jakub Kata – 1 m.  kata dzieci 8-9 lat, 1 m. kumite dzieci 8-9 lat

Maciej Waryński – 1 m. kata dzieci do 7 lat

Maja Buczkowska – 2 m. kata dzieci do 7 lat

Konrad Sielicki – 2 m. kata dzieci 8-9 lat

Weronika Kapler – 3 m. kata dzieci 10-13 lat, 3 m. kumite dzieci 10-13 lat

Adrian Haręzga – 3 m. kumite dzieci 8-9 lat

 

Listopad 2009

 

Bushikan Cup – Szczecin WUKF

 

Weronika Kapler – 1m. kihon dzieci białe pasy, 1m. kumite dzieci, 2m. tor przeszkód dzieci starszych, tytuł najlepszej zawodniczki turnieju

Jeremiasz Kłaczyński – 1m. kihon dzieci z przedszkoli, 1m. tor przeszkód dzieci z przedszkoli

Kajetan Bartosik – 1m. tor przeszkód dzieci starszych, 3 m. kata dzieci żółte pasy wzwyż, 3m. kumite dzieci

Jakub Kata – 1 m. kata dzieci żółte pasy wzwyż

Krzysztof Bąbolewski – 2 m. kumite dzieci, 2 m. kata dzieci żółte pasy wzwyż

Maja Buczkowska – 2 m. kihon dzieci z przedszkoli, tytuł największej nadziei klubu Bushikan

Szymon Klukiewicz – 2 m. kihon dzieci z przedszkoli, 2 m. tor przeszkód dzieci z przedszkoli

Mateusz Markiewicz – 3 m. kihon dzieci z przedszkoli, 3 m. tor przeszkód dzieci z przedszkoli

Adrian Haręzga – 2 m. kihon dzieci białe pasy

Filip Sejbuk – 3 m. kihon dzieci białe pasy, 3 m. tor przeszkód dzieci starszych

Maciej Bąbolewski – 3 m. kata dzieci żółte pasy wzwyż

 

Puchar Europy – Szekesfehervar (Węgry) WUKF

 

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Bartosz Czerwiński) – 1 m. kumite drużynowe seniorów

Paweł Bombolewski – 2 m. kata seniorów, 2 m. kumite seniorów

Bartosz Czerwiński - 5 m. kumite seniorów

 

Październik 2009

 

Międzynarodowe Grand Prix Bielska Białej – Bielsko Biała WKF

 

Adrian Fułek – 1 m. kumite seniorów +80 kg

Paweł Bombolewski – 2 m. kumite seniorów -70 kg, 3 m. kata seniorów

Kajetan Bartosik – 3 m. kumite chłopców 10-11 lat +40 kg

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, A. Fułek, Bartosz Czerwiński) – 3 m. kumite drużynowe seniorów

Bartosz Czerwiński – 5 m. kumite seniorów -70 kg

 

Wrzesień 2009

 

Mecz Niemcy : Węgry : Polska - Berlin (Niemcy) WUKF

 

Pawel Bombolewski – 1m. kata seniorów

Drużyna Polski (P. Bombolewski, Adrian Fułek, Bartosz Czerwiński) – 1m. kumite drużynowe seniorów

 

Baltic Cup – Szczecin WUKF

 

Konrad Sielicki – 1m. kumite dzieci rocznik 2001 i młodsi, 2 m. kata dzieci rocznik 2000 i młodsi, 3 m. kata najlepsi z najlepszych

Kamila Matuszak – 1 m. kata dzieci rocznik 2000 i młodsi

Jakub Kata – 2 m. kumite dzieci rocznik 2001 i młodsi, 3 m. kata dzieci rocznik 2000 i młodsi, 3 m. kumite najlepsi z najlepszych

Weronika Kapler – 2 m. tor przeszkód dzieci rocznik 1999-98

Kajetan Bartosik – 3 m. kumite dzieci rocznik 2000-1998

 

Mistrzostwa Europy Dzieci, Kadetów i Juniorów – Constanta (Rumunia) WUKF

 

Łukasz Struk – 1 m. kumite kadetow -75 kg

Drużyna Polski (Adrian Fułek, Bartosz Czerwinski, Ł. Struk) – 2 m. kumite drużynowe juniorów

Kamila Matuszak – 7 m. kata dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

 

Czerwiec 2009

 

Mistrzostwa Świata Seniorów – Odessa (Ukraina) WUKF

 

Pawel Bombolewski – 3m. kumite seniorów –70 kg, udział w kata shotokan seniorów

Adrian Fulek – udział w kumite seniorow -80 kg

Drużyna Polski (P.Bombolewski, A.Fułek, Marcin Zuwalski) – udzial w kumite drużynowym rotation seniorów

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKF

 

Jakub Kata – 1m. kata dzieci rocznik 2002-1998, 1m. kumite dzieci rocznik 2002-1998, 3m. tor przeszkod dzieci rocznik 2001-1998, tytul najlepszego zawodnika turnieju

Weronika Kapler – 1m. tor przeszkod dzieci rocznik 2001-1998

Kajetan Bartosik – 2m. kumite dzieci rocznik 2002-1998, 2m. tor przeszkod dzieci rocznik 2001-1998

Kamila Matuszak – 2m. kata dzieci rocznik 2002-1998

Konrad Sielicki – 3m. kata dzieci rocznik 2002-1998, 3m. kumite dzieci rocznik 2002-1998

 

Maj 2009

 

Kamikaze Cup – Pyrzyce WKF

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dziewcząt do 9 lat

Jakub Kata – 1m. kata chłopców do 8 lat

Łukasz Struk – 1m. kumite juniorow

Adrian Bloch – 2m. kumite chłopców 12-13 lat

Konrad Sielicki – 3m. kata chłopców do 8 lat

Drużyna Bushikanu (A.Bloch, Ł.Struk) – 2m. kumite drużynowe chlopcow

 

Kwiecień 2009

 

Mistrzostwa Pomorza i Kujaw – Bydgoszcz WKF

 

Konrad Sielicki – 2m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

Kamila Matuszak – 3m. kata dziewcząt rocznik 2001 i młodsze

 

Marzec 2009

 

Mistrzostwa Polski – Łódź WKF

 

Pawel Bombolewski – 3m. kumite mężczyzn -75 kg, 5m. kata mezczyzn

 

Luty 2009

 

Mistrzostwa Polski – Kowary FSKA

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dziewcząt młodszych, 1m. kumite dziewcząt mlodszych

Konrad Sielicki – 1m. kata chłopców mlodszych

Jakub Kata – 2m. kumite chłopców młodszych, 3m. kata chłopców młodszych

Adrian Fulek – 1m. kumite juniorow

Druzyna Bushikanu (K.Matuszak, K.Sielicki, J.Kata) – 1m. kata drużynowe dzieci do 12 lat

Lukasz Struk – 5m. kata kadetow starszych, 5m. kumite kadetow starszych

 

Styczeń 2009

 

Zimowy Sprawdzian Karate – Pyrzyce WKF

 

Konrad Sielicki – 1m. kata chlopcow do 7 lat, 3m. kumite chłopców do 7 lat

Jakub Kata – 1m. kumite chłopców do 7 lat, 3m. kata chłopców do 7 lat

Kostek Kucharski – 3m. kata chłopców do 7 lat

Krzysztof Bąbolewski – 2m. kumite chłopców 8-9 lat

 

Grudzień 2008

 

Mikołajkowy Turniej Karate – Szczecin WKF

                                                                                                      

Kamila Matuszak – 3m. kata dziewcząt rocznik 1999 i młodsze żółte pasy wzwyż

Jakub Kata – 5m. kata chłopców rocznik 1999 i młodsi białe pasy

 

Listopad 2008

 

Okręgowy Turniej Karate – Kamień Pomorski WKF

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dziewcząt rocznik 2001-1995, 5m. tor przeszkód dziewcząt rocznik 2001-2000

Jakub Kata – 2m. kata chłopców rocznik 2001-2000

Krzysztof Bąbolewski – 2m. kata chłopców rocznik 1999-1998

 

Mistrzostwa Europy – Crawley (Anglia) ESKA

 

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Łukasz Kuzemko, Wojciech Bloch) – 3 m. kata drużynowe seniorów

 

Październik 2008

 

Mistrzostwa Świata Dzieci, Kadetów i Juniorów – Jesolo (Włochy) WUKO

 

Łukasz Struk – 5m. kumite kadetów –75kg

Przemysław Bieżuński – 5m. kumite kadetów +75 kg

Kamila Matuszak – 7m. kata dziewcząt 6-8 lat białe-pomarańczowe pasy

Norbert Biskupski – udział w kumite juniorów –65 kg

Adrian Fułek – udział w kumite juniorów –80 kg

Drużyna Polski (Ł. Struk, P. Bieżuński, Michał Kubik) – 5m. kumite drużynowe rotation kadetów

Drużyna Polski (Ł. Struk, P. Bieżuński, M. Kubik) – udział w kumite drużynowym kadetów

Drużyna Polski (A. Fułek, N. Biskupski, Dominik Wójcik) – udział w kumite drużynowym juniorów

Drużyna Polski (A. Fułek, N. Biskupski, Dominik Wójcik) – udział w kumite drużynowym rotation juniorów

Drużyna Polski (Ł. Struk, Kinga Moroz, M. Kubik) – udział w kumite mix kadetów

 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Kadetów – Kalisz WKF

 

Łukasz Struk – 3m. kumite kadetów -75 kg

Norbert Biskupski – 3m. kumite juniorów –65 kg

Adrian Fułek – 3m. kumite juniorów –80 kg

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite juniorów +80 kg

 

Wrzesień 2008

 

Stargardzki Turniej Karate – WSKA

 

Kamila Matuszak - 1m. kata dziewcząt rocznik 2000-1999

Konrad Sielicki – 3m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

Kostek Kucharski – 3m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

 

Lipiec 2008

 

Mecz Polska : Niemcy – Gohren (Niemcy) WKF

 

Paweł Bombolewski : Christian Gruner 2:4

Paweł Bombolewski : Andre Beck 0:3

 

Mecz Polska : Niemcy zakończył się zwycięstwem Niemców

 

Akademickie Mistrzostwa Świata – Wrocław WKF

 

Drużyna Polski (Paweł Bombolewski, Bartłomiej Pielesiek, Albert Ciesielski, Bartosz Kuzemko, Piotr Szumiło, Szymon Grzywacz, Bartłomiej Sotysiak) – 5m. kumite drużynowe mężczyzn

Drużyna Polski (P. Bombolewski, Łukasz Kuzemko, Łukasz Wolny) – 7m. kata drużynowe mężczyzn

 

Czerwiec 2008

 

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży – Goleniów WKF

 

Przemysław Bieżuński – 2m. kata kadetów, 2m. kumite kadetów

 

Akademickie Mistrzostwa Polski – Wrocław WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kumite mężczyzn –70 kg

 

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych – Wrocław WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kumite mężczyzn –70 kg, 3m. kata mężczyzn

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego ( P. Bombolewski , Szymon Grzywacz, Jarosław Filipczak) – 1m. kata drużynowe mężczyzn

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego (P. Bombolewski, Sz. Grzywacz, Piotr Szumiło, Maciej Kot, Patryk Cynowski) – 3m. kumite drużynowe mężczyzn

 

Uniwersytet Szczeciński zdobył 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół wyższych i 1 miejsce w klasyfikacji

 

Kamikaze Cup – Stargard Szczeciński WKF

 

Łukasz Struk – 1m. kumite kadetów

Przemysław Bieżuński – 1m. kumite juniorów

Kamila Matuszak – 2m. kata dziewcząt rocznik 2001 i młodsze

Konrad Sielicki – 3m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

Drużyna Bushikanu (Ł. Struk, P. Bieżuński) – 3m. kumite drużynowe juniorów

 

Maj 2008

 

Mistrzostwa Europy Seniorów – Liege (Belgia) WUKO

 

Paweł Bombolewski – udział w kata shotokan seniorów i kumite seniorów –70 kg

Przemysław Bieżuński – udział w kata shito-ryu seniorów

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski – Łódź WKF

 

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Łukasz Struk, Krzysztof Ryszawa, Dominik Wójcik) – 2m. kata drużynowe juniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Ł. Struk, Michał Kubik, Radosław Zdobylak) – 2m. kumite drużynowe kadetów

 

Turniej Nadziei – Szczecin WUKO

 

Konrad Bloch – 1m. kata dzieci rocznik 2002 i młodsze

Konrad Sielicki – 1m. kata dzieci rocznik 2001-2000

Michał Karczewicz – 1m. tor przeszkód dzieci rocznik 2001-2000

Kacper Jędrasik – 2m. tor przeszkód dzieci rocznik 1999-1998

Kamila Matuszak – 3m. kata dzieci rocznik 2001-2000

Oskar Jędrasik – 3m. kata dzieci rocznik 2002 i młodsze, 3 m. tor przeszkód dzieci rocznik 2002 i młodsze

 

Kwiecień 2008

 

Mistrzostwa Pomorza Zachodniego – Goleniów WKF

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dziewcząt rocznik 2001 i młodsze

Łukasz Struk – 1m. kumite młodzików -70 kg, 3m. kata młodzików

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite kadetów +70 kg

Drużyna Bushikanu (Norbert Biskupski, P. Bieżuński , Ł. Struk) – 2m. kumite drużynowe kadetów

Kostek Kucharski – 5m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

 

Mistrzostwa Pomorza i Kujaw – Bydgoszcz WKF

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dziewcząt rocznik 2001 i młodsze

Konrad Sielicki – 1m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

Kostek Kucharski – 3m. kata chłopców rocznik 2001 i młodsi

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite kadetów +75 kg

Drużyna Bushikanu (Krzysztof Bąbolewski, K. Sielicki, K. Kucharski) – 2m. kata drużynowe chłopców rocznik 1999 i młodsi

 

Mistrzostwa Polski – Elbląg WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 3m. kumite seniorów –70 kg

 

Silesia Cup – Legnica WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 2m. kumite seniorów – 70 kg

Łukasz Struk – 3m. kata młodzików, 3m. kumite mlodzikow

Drużyna Bushikanu (P. Bombolewski, Ł. Struk, Przemysław Bieżuński) – 1m. kumite drużynowe seniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (P. Bombolewski, Marcin Fidelus, Dominik Wójcik) – 1m. kata drużynowe seniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Ł. Struk, Krzysztof Ryszawa, Marcin Moroz) – 3m. kata drużynowe młodzików

 

Marzec 2008

 

Dragon Cup – Środa Wielkopolska WKF

 

Kamila Matuszak – 3m. kata dziewcząt do 9 lat

 

Puchar Europy - Łodź WKF

 

Paweł Bombolewski - 3m. kumite seniorów -70 kg, 5m. kata seniorów 

Adrian Fułek - 5m. kumite seniorów -75 kg

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Paweł Bombolewski, Marcin Fidelus, Kamil Proczkowski) - 1m. kata drużynowe seniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Grzegorz Zgubiński) - 5m. kumite drużynowe seniorów

 

Luty 2008

 

Zimowy Sprawdzian Karate - Pyrzyce WKF

 

Kamila Matuszak - 1m. kata dzieci 8 lat

Konrad Sielicki - 2m. kata dzieci 8 lat

Bogusz Melchinkiewicz - 2m. kata dzieci 9 lat

Kostek Kucharski - 3m. kata dzieci 7 lat i młodsi

Jakub Andrysiak - 3m. kata chłopców +14 lat, 3m. kumite chłopców +14 lat

 

Styczeń 2008

 

Puchar Polski WKF - Kalisz

 

Paweł Bombolewski – 1m. kumite ind. seniorów -70kg, 3m. kata ind. seniorów

 

Listopad 2007

 

Stargardzki Turniej Karate WSKA

 

Przemysław Bieżuński – 1m. kumite kadetów

Kamila Matuszak – 2m. kata ind. dziewcząt 8-9 lat

Konrad Sielicki – 3m. kata ind. 6-7 lat

Krzysztof Bąbolewski – 3m. kata ind. 8-9 lat

 

Grand Prix Poland – Łódź WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata ind. seniorów, 3m. kumite ind. seniorów -70kg

Drużyna Bushikanu (A.Fułek, N. Biskupski, P.Bombolewski) – 1m. kata druż. seniorów

 

Październik 2007

 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Kadetów – Gryfino WKF

 

Norbert Biskupski – 3m. kumite ind. juniorów -65kg

Adrian Fułek – 3m. kumite ind. juniorów -75kg

Przemysław Bieżuński – 5m. kumite ind. kadetów +75kg

 

Wrzesień 2007

 

Puchar Ziemi Łódzkiej - Łódź WKF

 

Adrian Fułek – 1m. kumite ind. juniorów, 3m. kata ind. juniorów

Norbert Biskupski – 3m. kumite juniorów

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite ind. kadetów

Drużyna Bushikanu (A.Fułek, N.Biskupski, P.Bieżuński) – 3m. kumite druż. juniorów

 

Czerwiec 2007

 

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży – Szczecin WKF

 

Adrian Fułek – 2m. kata kadetów, 1m. kumite kadetów

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite kadetów

 

Maj 2007

 

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych - Wrocław WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata, 1m. kumite –70 kg

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego (Paweł Bombolewski, Szymon Grzywacz, Jarosław Filipczak) – 1m. kata drużynowe

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego (Paweł Bombolewski, Szymon Grzywacz, Tadeusz Kokotowski, Maciej Kot, Jarosław Filipczak) – 2m. kumite drużynowe

 

Uniwersytet Szczeciński zdobył 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół wyższych i 2 miejsce w klasyfikacji uniwersytetów.

 

Akademickie Mistrzostwa Polski - Wrocław WKF

 

Paweł Bombolewski – 2m. kata, 3m. kumite –70 kg

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego (Paweł Bombolewski, Szymon Grzywacz, Jarosław Filipczak) – 3m. kata druzynowe

Drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego (Paweł Bombolewski, Piotr Szumiło, Szymon Grzywacz, Dawid Kędziora, Tadeusz Kokotowski) – 3m. kumite drużynowe

 

Puchar Nadziei – Szczecin WKF

 

Kamila Matuszak – 1m. kata dzieci młodszych, 2m. tor przeszkód, tytuł najlepszej zawodniczki turnieju

Konrad Sielicki – 2m. kata dzieci młodszych

Krzysztof Bąbolewski – 1m. kata dzieci starszych

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski – Goleniów WKF

 

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Paweł Bombolewski, Marcin Fidelus, Marcin Pawlak) – 1m. kata drużynowe seniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Adrian Fułek, Kamil Proczkowski, Dominik Wójcik) – 2m. kata drużynowe juniorów

Drużyna Bushikan/Kamikaze (Adrian Fułek, Norbert Biskupski, Grzegorz Zgubiński) – 5m. kumite druzynowe juniorów

 

Kwiecień 2007

 

Puchar Pomorza i Kujaw - Bydgoszcz WKF

 

Kamila Matuszak – 5m. kata dziewcząt pierwszy krok rocznik 1999 i młodsze

 

Mistrzostwa Polski – Kalisz WKF

 

Paweł Bombolewski – 3m. kumite seniorów –70 kg

 

Marzec 2007

 

Silesia Cup – Legnica WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 1m. kumite seniorów –70 kg

 

Mecz Polska : Japonia - Wrocław WKF

 

Paweł Bombolewski : Tatsuya Ono 5:8

Mecz Polska : Japonia zakończył się remisem.

 

Dragon Cup – Środa Wielkopolska WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 2m. kumite seniorów –75 kg

Adrian Fułek – 3m. kata seniorów, 3m. kumite seniorów –75 kg

Norbert Biskupski – 3m. kumite seniorów –65 kg

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Norbert Biskupski) – 2m. kata drużynowe seniorów

 

International Harasuto Cup – Łódź WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kumite seniorów – 70 kg

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Norbert Biskupski,Przemysław Bieżuński) – 3m. kata drużynowe seniorów

 

Grudzień 2006

 

Laguna Cup – Gryfino WKF

 

Kamila Matuszak – 3m. kata dzieci rocznik 99-2001

 

Turniej Karate o Puchar Burmistrza Mikołowa WKF

 

Paweł Bombolewski – 3m. kata seniorów, 2m. kumite seniorów –70 kg

Przemysław Bieżuński – 1m. kata juniorów, 3m. kumite juniorów + 75 kg

 

Grot Cup – Chynów WKF

 

Przemysław Bieżuński – 5m. kumite kadetów +75 kg

 

Listopad 2006

 

European Cuprum Cup – Legnica WKF

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 1m. kumite seniorów –65 kg, tytuł najlepszego zawodnika turnieju

Adrian Fułek – 3m. kumite seniorów –75 kg

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite kadetów +75 kg

Drużyna Bushikanu (Paweł Bombolewski, Adrian Fułek, Norbert Biskupski, Przemysław Bieżuński) – 1m. walka reżyserowana

 

Klub Karate Bushikan w ogólnej klasyfikacji klubowej zdobył 3 miejsce (startowało 40 klubów z Polski ,Ukrainy, Rosji, Włoch i Egiptu). Pierwsze dwa miejsca zajęły zagraniczne ekipy, co dało Bushikanowi 1 miejsce wśród krajowych klubów.

 

Stargardzki Turniej Karate WKF

 

Przemysław Bieżuński – 3 m. kumite kadetów

 

Pomerania Cup – Gryfino WKF

 

Przemysław Bieżuński – 3 m. kumite kadetów

Adrian Fułek – 5 m. kumite kadetów

 

International Karate Championship Ronin Cup – Dąbrowa Górnicza WTKA

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 1m. kumite juniorów –65kg , 2m.kumite seniorów – 70 kg, tytuł najlepszego zawodnika turnieju

Adrian Fułek – 3m. kumite juniorów – 75 kg

 

Październik 2006

 

Rokietnica Cup – Suchy Las WKF

 

Przemysław Bieżuński – 3m. kumite kadetów +75 kg

 

Gala Sportów Walki – Słupsk WSKA

 

Paweł Bombolewski – 1m. kata seniorów, 1m. kumite seniorów (konkurencja zawodników z wyższym stopniem zaawansowania), tytuł najlepszego technika zawodów

Adrian Fułek – 2m. kumite open

Hubert Mazgoła – 1 m. kumite seniorów (konkurencja zawodników z niższym stopniem zaawansowania)

 

Wrzesień 2006

 

Mistrzostwa Łodzi WKF

 

Hubert Mazgoła – 2 m. kumite juniorów +75 kg

Adrian Fułek – 3m. kumite juniorów –75 kg

 

Sierpień 2006

 

Grado Open (Włochy) WKF

 

Paweł Bombolewski – 5m. kata seniorów, 5m. kumite seniorów –70 kg

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 Klub Karate Bushikan